Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S6 csak 80%ig tőlt...

Samsung S6 csak 80%ig tőlt fel, pedig akksi csere is volt. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
csináltam gyári visszaállításokat is. csak kikapcsolt állapotba tölt fel 100% ra és nem bírja sokáig

2020. máj. 4. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Honnan vetted az új aksit?

Gyári eredeti?

2020. máj. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az! de már előző akksival is hasonló gond volt
2020. máj. 4. 10:53
 3/3 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Meg kellene vizsgálni egy hozzáértőnek, de lehet olyan baja, ami csak alaplapcserével hárítható.

Ha valami túl gyorsan elszívja az akkuból az energiát, az hő formájában nyilvánul meg.

Normális esetben egy készenlétben figyelő telefon belső alkatrészei nem melegednek egyáltalán, hiszen akkor nem is tartana sokáig a készenlét.

De nem arról beszélek, hogy mit érzel külsőleg, noha én találkoztam olyan melegedési hibával, ami még külsőleg is érzékelhető volt.

2020. máj. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!