Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont használsz...

Milyen telefont használsz jelenleg?

Figyelt kérdés

Elégedett vagy a tudásával?

Ha nem, milyen másik készülékre váltanád le jelenleg?

Milyen gyakran cseréled le egy újabb, modernebb készülékre?



2020. máj. 4. 21:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
72%

Xiaomi mi9 ,nagyon jó telefon lassan egy éve van meg, eddig hibátlanul müködik, előtte egy honor 8 am volt de azt sajnos elejtettem :D

Amig ez müködik nem szándékozom lecserélni

2020. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%
Huawei P10Lite telóm van és imádom. Mindenben nagyon szuper és nagyon szép nincs olyan amire lecserélném
2020. máj. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%

Samsung Galaxy A5 2016

Én elégedett vagyok vele, nem tudom, a többi mit tud, de ez nekem megfelel :)

2020. máj. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is P10 Lite van, csak én nem imádom.
2020. máj. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
83%
Iphone SE(2016). Szeretem, de néha rosszalkodik... leváltanám már. :)
2020. máj. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
Huawei P20 Pro. Kb fél éve van meg, teljesen elégedett vagyok vele. (Használtan vettem, tehát a telefon már inkább 2 éves)
2020. máj. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%

Samsung Galaxy A70-em van, már lassacskán egy éve. Általában 2,5 évente cserélem a telefonjaimat.


Igazából kezdetben imádtam ezt a telefont, főleg a nagy akksija miatt vettem. Na, a jó akksi kb. 1 hónapig bírta, utána már elkezdett elég gyorsan merülni (mármint na, nem olyan nagyon gyorsan, de egy új 4500 mAh-s akksis telefonhoz képest igen). Szóval az akksija miatt nem érte meg megvenni. Viszont úgy összességében elég jó kis telefon, ár-érték arányban elég jó. Elég gyors, a kamerája nem a legjobb, de ezt már azelőtt tudtam, hogy megvettem, szóval igazából nem ért tragédiaként. Az összes játékot, appot elveszi, semmivel sincs problémája.

2020. máj. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
85%

Jelenleg iPhone X-et használok, nekem nagyon bevált! A kameráját egyszerűen imádom! De néha az aksival nem vagyok a legelégedettebb mert van mikor hamar lemerül de ettől eltekintve szerintem nagyon jó kis készülék.

Nem cserélném le az elkövetkezendő 1-1,5 évben

2020. máj. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%
Huawei Y5 2018, másfél éves, még két évig biztos nem cserélem le.
2020. máj. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is Samsung Galaxy A70 van, 5 hónapja, szeretem, nem rossz telefon, de sajnos közel sem tökéletes, vannak kisebb bosszantó hibái:

törékeny érzetű a burkolata, a kamera képminősége bőven lehetne jobb is, sok a rejtett menüpont, és netezés közben lefelé görgetésnél gyakran visszábbugrik az oldal teteje felé!

2020. máj. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!