Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont használsz...

Milyen telefont használsz jelenleg?

Figyelt kérdés

Elégedett vagy a tudásával?

Ha nem, milyen másik készülékre váltanád le jelenleg?

Milyen gyakran cseréled le egy újabb, modernebb készülékre?



2020. máj. 4. 21:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
85%
Samsung Galaxy Note 9, 10böl 100 pontos, semmire nem cserélném. A ceruza is baromi jópofa benne, de nem emiatt imádom, hanem hogy rendkivül masszív, nagyon strapabíró telefon, tökéletes kijelzővel, jó akkuval. Jó a kamerája, videózásra pedig tökéletes. Csúcskategória na.
2020. máj. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

OnePlus 7 király :D

Maximálisan elégedett vagyok vele :)


Eddig redmi note 4 telóm volt...

Az 2 évet húzott ki,bár inkább 1 et mert a végére màr minden besz*rt rajta xd.


Mêg nem volt OnePlus telóm de azt hallottam hogy 2-3 év adott lesz,úgyhogy addig használni is fogom :D

2020. máj. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
76%
iPhone 8 plus-om van már lassan 3 éve. Összességébe meg vagyok vele elégedve viszont ez a 64gb tárhely borzasztóan kevés...konkrétan 10 percenként írja ki, hogy be telt a tárhely és ilyenkor nem tudok se fozózni, se semmi (pedig csak 28 alkalmazásom van és kb 8500 képem..).Szerintem nem sokára újat fogok venni mert kell a több tárhely, de még nem tudom, mit vegyek..Szerintem megvárom szeptemberben az iPhone 12-t és utána döntök.
2020. máj. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó miért nem töltöd föl az icloudba képeket és törlöd a telefonról öket akkor újra lesz elég helyed , illetve nem használt alkalmazásokat is lehet törölni .
2020. máj. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
80%
iPhone XR-em van, imádom, a kamerája maga a megtestesült álom, a színe perfect( product red). 4 hete vettem kb, 4-5 évig még tuti jó lesz. Apple is perfekt
2020. máj. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
76%
Nekem is A70-em van. Semmi probléma vele, már majnem fél éves. A kamerája beltéren nem a legjobb, de kültéren szerintem nagyon szépeket lehet vele fotózni.
2020. máj. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Oneplus 7 Pro-m van. Tavaly ősszel vettem, nagyon jó telefon, erős hardverrel, szép kijelzővel, nagy akksival. Egyetlen egy hátránya hogy kicsit nehéz, de hamar meg lehet szokni.

Nem cserélem le a következő 3 évben biztosan.

2020. jún. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!