Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az SMS hibajavítót hogyan...

Az SMS hibajavítót hogyan lehetne kikapcsolni?

Figyelt kérdés
De ez bármire igaz, ahova szöveget kell bepötyögnöm: ha nem tetszik neki a szó, amit írtam, a végén teljesen átírja. Marha bosszantó amúgy. Tud valaki segíteni?
2020. máj. 5. 06:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy becsatlakozom. Én kikapcsoltam, és nem elég, tovább csinálja!

Hogyan lehet végképp kinyírni???

2020. máj. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyébként nálam (Androidos Nokia), beállítások, rendszer, nyelvek és bevitel.


Itt találtam olyat, hogy helyesírás ellenőrző, illetve automatikus kitöltés. Mindkettő ki van kapcsolva, és mégis folyton kicseréli a szavakat. Nemcsak sms-ben, hanem itt is, meg levelezésben, Messengeren, mindenhol.

2020. máj. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az adott készüléken használt billentyűzet alkalmazás beállításaiban kell kikapcsolni.

Mivel ez mindegyik típuson más, vagy lehet utólag feltelepített is, így ennél pontosabban nem tudom leírni.

2020. máj. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a beállításokban a billentyűzet résznél találjátok a megoldást!
2020. máj. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Marha bosszantó amúgy."

Ha még tudnák egyesek, hogy milyen bosszantó látni ezen az oldalon a "kijavított" hülye kérdéseket.

De nem veszi észre magát, elküldi a baromságot.

Mindennek tetejébe még utána sem helyesbít, pedig megtehetné.

Egyszerűen hihetetlen néha az intelligenciának ez a szintje, ami itt van.

2020. máj. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#3: nálam nincs ilyesmi.
2020. máj. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6. Ha nyomógombos akkor nincs. Ha okos telefon, akkor van. A gyári mindenképpen.
2020. máj. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, az a nyelvek és bevitel alatt van... És az alatt, hogy billentyűzet beviteli eszközök. Azt már írtam: ott kikapcsoltam.
2020. máj. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!