Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a wifivel vagy a...

Tian1 kérdése:

Mi lehet a wifivel vagy a telefonommal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A telefonom Samsung galacy A10 Minden wifit megtalál de az én wifimet nem. A testvéreimnek működik de nekem ki se mutassa hogy van a házban wifi csak a szomszédokét. Szerkntetek a Telefonommal vagy a Wifi vel vann baj? Ha tudtok rá módot vagy ha voltatok már ti is így kérlek írjatok..

Mégegszer a telefonom csak 1 wifihálózatot nem dob ki a milyenket .. Előre is köszönöm!



2020. máj. 5. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
A wifit kapcsold le egy percre, lehet Ki és azonnal be. (Nekem is volt ilyen, hogy csak engem dobott le a többinek ment.
2020. máj. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Telefont kapcsold ki teljesen, nem mondom hogy tuti megoldás, de segíthet.
2020. máj. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
routeren SSID elrejtése be van kapcsolva?
2020. máj. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem a tesóid szivatnak, reseteld le a routert :D
2020. máj. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Màr próbáltam. Órákra ki volt kapcsolva a Telefon és a Wifi dobozt is ki be kapcsolgattam ( Dobozt újra is indítottam ) semmi nem működött. A telefont gyárilag vissza állítani nem hiszem hogy használna mivel megpróbáltam egy régebbik telefonnal és ugyan úgy minden wiffit ki mitatott amit elért csak a milyenket nem, szóval gyárilag vissza állítottam és semmit nem használt..
2020. máj. 5. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!