Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonotok van?

Milyen telefonotok van?

Figyelt kérdés

Meg vagytok vele elégedve? Mikor tervezitek lecserélni?

Ha lenne rá lehetőségetek, akkor milyet vennétek helyette?



2020. máj. 6. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Microsoft Lumia 950 XL-em van. Most volt 3. éve, h nálam van. Sajna a WP 10 hanyatlása betett és már hiányzik pár funkció....plusz látszik, h kezd elavulni.

Következő telefon Samsung valami vagy Nokia 7.2 lesz. Ha aktuálisabbá válik a csere, akk jobban szétnézek...

2020. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

P9 lite. Meg vagyok elegedve, nem vagyok fotomanias es 100000 oranyi 4k videot sem akarok rajta tarolni.

Majd lecserelem ha totalisan tonkremegy.


Ha lenne rá lehetőségetek, akkor milyet vennétek helyette?

Valoszinu sosem lesz lehetosegem, de a legtobbet hasznalt telefonom, egy Nokia 5800 XpressMusic modern verziojaert barmikor sorba allnek.

2020. máj. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Sony Xperia XZ1 Compact.

Utolsó ilyen telefon a piacon ami:

- 14 cm alatt van hosszúságban

- 5" alatt van a képernyőátmérője

- a legjobbak között van az üzemideje

- a kamera nem vall szégyent

- hardveresen kellően erős

- van jack, bővíthetőség is(ma már ez luxus...).

Mai kapható telefonok vagy nagyobbak(lásd a 99%-a a kaphatóknak), vagy sok a kompromisszum(nem érte miért nincs bennük erős hardver, normális aksi, utóbbin csúszott el az ISE2 és az S10E is)

Részben igen, bár szoftveresen van bőven baja,(elég sok a döccenés sajna) de mindent összevéve elégedett vagyok.

Amint lesz mire egyáltalán, eddig nem akadt olyan.

Helyette nem volt sok alternatíva, nagyobb telefonról váltottam szóval mindenképpen kompakt telefon volt a cél.

Ha mégis cserélem időközben akkor Iphone SE2 esélyes lehet.(bár sok a fájdalmas kompromisszum, így egyelőre pihentettem a gondolatot)

2020. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Huawei Mate 10 Pro. Remek külalak és hardver, poncsék rendszerrel.
2020. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Xiaomi Redmi 4X,nekem tökéletesen megfelel. Használtként vettem, megvan már 2 éve biztos. Tervezni nem tervezem még a cserét. Szeretnék egy egykezes telefont, mert néha ezzel is meggyűlik a bajom, az iPhone SE 2020 nagy esélyes lenne, csak kicsit viccesnek tartom, hogy tényleg pár tized mm van közte meg az én telefonom között és mégsem sikerült egy közel akkora aksit beletenni mint ami mostaniban van. Szóval még várok, aztán ha addig tönkremenne, akkor viszont tényleg iPhone lesz belőle.
2020. máj. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Huawei Y5 2018, nyomógombosra fogom cserélni.
2020. máj. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

iPhone 11 Pro

igen

2 év múlva

iPhone 11 pro-t

2020. máj. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Huawei Mate 20 lite van, idén lesz 2 éves, meg vagyok vele elégedve, jövőre, vagy 2 év múlva tervezem cserélni.
2020. máj. 7. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy A3 2017. Az egyik utolsó normális kompakt telefon, bár egy kicsit lassú, más baja nincs. Talán én is iPhone SE-t vennék.

#3: van utódja, az XZ2 Compact, bár az sem tegnap jött ki.

2020. máj. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Xiaomi Mi 9T Pro 6/128GB.


Teljesen elégedett vagyok vele minden szempontból. Kb. 2022-ben tervezem lecserélni egy hasonló, de inkább sokkal nagyobb "tudású" flagshipkiller vagy csúcskészülékre.

2020. máj. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!