Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől lassulhatott lea telefon...

Mitől lassulhatott lea telefonom? Huawei Y5 2018

Figyelt kérdés
Másfél éves sincs. Eddig tűrhető volt, de mostanában nagyon akadozik, pedig nincs rajta sok alkalmazás, a tárhelyből 10 GB foglalt, és van benne egy 32 GB-os SD-kártya, de az már jóval korábban is benne volt. Mi lehet a lassulás oka, és mit lehetne csinálni, hogy gyorsabb legyen?

2020. máj. 7. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:

"Mi lehet a lassulás oka"

Itt mindig mondjuk, hogy Samsungból J, Huaweiből Y szériát kerülni.

Pontosan ezért.


"mit lehetne csinálni, hogy gyorsabb legyen?"

Hard reset, talán úgy még eldöcög egy darabig.

2020. máj. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

Érdekes itt mindenki lehordja az Iphonokat,de még is kibír egy egy modell,akár 5 évet is szaggatás nélkül.

Nekem Iphone 7 esem van már 2 éve egyszer sem fagyott még be és még legalàbb 2 évig jön rá a frissítés ...

2020. máj. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2

Ez hogy jött ide? :D

2020. máj. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze csak azt hallgatják el az ájfonosok hogy belassul a telójuk az aksi miatt.Ez is csak a hírekből derült ki,mert itt minden tulaj szerint tökéletes az összes ilyen teló.
2020. máj. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy érkezett rá valami frissítés, ami belassítja.
2020. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán túl sok a ram igényes alkalmazás.Én is egy ilyet használok és semmi ilyesmit nem tapasztaltam pedig nekem több tárhely foglalt.
2020. szept. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez amúgy a Honor 7s copyja, vagy fordítva.
2020. nov. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!