Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek, melyik a jobb?...

Szerintetek, melyik a jobb? Iphone 11 Pro, Huawei P30 Pro, vagy Huawei P40 Pro?

Figyelt kérdés
Nem csak a technikai részére gondolok, hanem ha választanotok kellene, melyiket vennétek meg? Melyik nyerte el legjobban a tetszéseteket?

2020. máj. 3. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Nekem ezek drágák, de ha ezek közül lehetne választani, én a P30 Pro-t venném meg. iPhone-t elvből nem veszek, a P40 Pro-nak meg szerintem irtó ronda lett az előlapi kamerája.
2020. máj. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

"ha választanotok kellene"

11 pro-m van, ezt választottam, mert mingid iPhoneonom volt és nincs arra energiám, hogy megtanuljak egy új rendszert.

2020. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez szubjektív.
2020. máj. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szubjektív.

A P40 Pro-n nincs GMS, ezért akinek azon van az élete, annak az nem jó választás. (Még úgy sem, hogy van módszer felrakni rá.)

Aki eddig Androidos volt, és annak minden lehetőségét kihasználta (értsd: gyakori .apk letöltés, lucky patcher használata és egyebek) azoknak az iPhone nem jó választás, mert abban ezek nincsenek. Illetve akinek Windows-ja van, annak is jobb választás az Android, a jobb kommunikáció miatt.


Viszont aki szereti az iOS-t, nem probléma az ár, teljes Apple-ökoszisztémában él, annak az iPhone a nyerő.

2020. máj. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2020. máj. 7. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!