Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonotok van, vagy...

Milyen telefonotok van, vagy milyet ajánlatok?

Figyelt kérdés

Telefoncserét tervezek. Nincs konkrét, infókat gyűjtenék kinek milyen van,mennyi ideje,előnyők,hátrányok stb.

Xiaomi, Honor, Hauwei, Samsung érdekel csak.

Lényeg: Jó legyen a kamerája,akksija,üzemidő, ne fagyjon,ne akadozzon,

nagy tárhelye legyen,ujlenyomat olvasó hátul vagy oldalt..legvékső esetben a képernyő alatt... 6" feletti érdekelne


Zenehallgatásra,fényképezésre,játékra,illetve ügyeket intéznem kell/ne rajta. Nem hátrány,ha van értesitő led.

Max 150.000 szánnék rá.



#érintőképernyő #Samsung #Huawei #kategória #Xiaomi #középkategoriás #elektronikus eszkőz
2020. máj. 10. 14:51
 1/10 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy lite telefon nem játszik
2020. máj. 10. 14:52
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Az enyém Huawei Y6. Méretre tökéletes (nem kicsi , de nem is bazi nagy hogy ne férjen a kezemben), kamerája is kifogásolhatatlan, napi 1x szoktam tölteni, úgy amúgy többet is birná de én eléggé sokat haszálom s az leviszi. Másik telómat napi 3-4x kellett. Kiegészítőket is (üveg fólia, tok) könnyen találtam rá, és jó gyors is. Ajánlani tudom csk.
2020. máj. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Xiaomi Mi 8, használtan vettem 60ért (Van 128GB tárhelyű verzió is kicsit drágábban), teljesen meg vagyok vele elégedve.


A te kritériumaidnak is mindenben megfelel :)

2020. máj. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ennyiért a sima Huawei P30-nak van az egyik legjobb kamerája, meg amúgy összességében is nagyon szuper telefon, csak sajnos az akksi méretén spóroltak, mindössze 3650 mAh egy ilyen nagy tudású telefonban! 😒

Viszont sajnos nem mondanám, hogy lenne maradéktalanul jó telefon, de íme még néhány példa:

Huawei Nova 5T

Honor 20 Pro

Samsung Galaxy A71

Samsung Galaxy A80

Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Xiaomi Redmi Note 9S

Xiaomi Mi 9 Lite

Nekem most Samsung Galaxy A70 van, ami nem rossz, de sajnos nagyon messze áll a tökéletestől: nagy a képzaj, a hangszórója dobozhangú, sok rejtett menüpont van, gyenge a wifi-je, a szoftver pedig netezésnél kissé instabil! Előző telefonom egy régi Huawei Ascend P7 volt, amire a Samsung felsorolt hibái közül egyik sem volt jellemző, a maga korában nagyon jó telefon volt, így tapasztalatból bízom a Huawei-ben, de a P40-es széria már nem kéne, főleg a Google szolgáltatások hiánya miatt!

2020. máj. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Samsung Galaxy Note 9-em van lassan egy éve, bika a telefon, semmi negatívumot nem tudok írni. Olyan videót készít hogy en se hiszem el, hogy telóval ilyet lehet lőni. Nem lehet megakasztani semmilyen appal. És van LED-je is, ujjlenyomatolvasó hátul, S-Pen baromi jó extra.
2020. máj. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,már megvettem amit szerettem volna:) samsung nem győzőtt meg,egyéb okok miatt
2020. máj. 14. 19:38
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ok, de akkor írd le te is, mit vettél, miért, és mi a gond a Samsunggal?
2020. máj. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Xiaomi Mi Note 10

Samsunggal.. evekig az volt,legutolsó telomnaál csak megprobáltak a szervizbe hülyének nézni, hülyének beállitani átvertek..stb stb. Igy hanyagolom a Samut

2020. jún. 20. 16:03
 9/10 anonim ***** válasza:
42%
Hát nehogy azt hidd, hogy a Xiaomi jobb lesz, ha szervízbe kerül... De sok szerencsét hozzá, használd egészséggel.
2020. jún. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Inkább Xiaomi mint Szarszung
2021. aug. 30. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!