Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire megbízható a pesti...

Mennyire megbízható a pesti xxlgsm oldal?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy valaki esetleg rendelt-e már az xxlgsm oldalról telefont.

Én rendeltem onnan egy iphone-t, csak kicsit tartok attól hogy valami baj lesz, megkapom-e rendesen a telefont amikor kibontom a csomagot, és az jön amit rendeltem és számítok rá.

Mert amilyen szerencsétlen vagyok😅

Nem volt írva az oldalon hogy gyári dobozban jön-e és milyen tartozékkal. Nyilván jönnie kéne töltőnek hozzá, az az alap, és remélem gyári dobozban érkezik (mert ugye ezek használt szép állapotú készülékek). Az volt írva, hogy makulátlan állapot.

Na tehát ha valaki tapasztaltabb ezen a téren akkor írja már meg a véleményét, előre is köszönöm.



2020. máj. 10. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

'Szurke' GSM bolt, de talan a megbizhatobbak kozul valo, a prohardveren eleg sokszor ok adjak vagy adtak a tesztkeszuleket.


Amit nem ertek: ha ennyire be vagy rezelve, akkor eloszor is miert nem hivatalos forrasbol vasarolsz (nem kell valaszolni, nyilvan mer' jaaaaa'j az draaaga), masodszor meg miert a megrendeles utan kezdesz kerdezoskodni, es nem elotte?

2020. máj. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen megbízható. Töltőt nyilván adnak, a gyári csomagolás meg lényegtelen, de nyilván nem óvszeresdobozban fogják küldeni.
2020. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amig nem kell gariztatni addig nem szokott gond lenni az ilyen MatyiGSM boltokkal
2020. máj. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!