Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok...

Charlii kérdése:

Milyen telefont ajánlotok aminek jó a kamerája?

Figyelt kérdés

Hobbi fotós vagyok, és szeretnék olyan telefont amivel jó képeket lehet csinálni, ne kelljen mindenhova magammal vinnem fényképezőgépet. Fontos hogy több kamerája legyen és elég nagy tárhely legyen rajta. Eddig Hauweit, Samsungot, Xiaomit nézegettem, ti mit javasoltok?

Ja és legyen 50 k alatt, csóró vagyok :(



2020. máj. 10. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

hát 50k alatt max ha szerencséd van, akkor tudsz használtan venni többkamerás jó minőségű mobilt szerintem :D

Illetve mi számít jó minőségűnek?

Nokiának volt lumia kiadása 20 mgpxes kamerával :D

2020. máj. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon jó a J6+,jó képet lehet vele készíteni, de a J5+ nagyot csalódtam. A Samsung Galaxy J6+ 60 ezer ft körüli árban volt tavaly.

[link]

2020. máj. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Alex Fly ***** válasza:
52%

@2: a kérdező számára a jó kamera a lényeg, ami a felső- illetve csúcskategória sajátossága. Felesleges neki a belépőszintet ajánlani, amelyben ez sokadrangú...


Ilyen áron a megadott feltételek alapján új készülék nem jöhet szóba. 2-3 éves csúcskészüléket ajánlok, amelyekben van manuális mód és lehetőség a RAW képek mentésére, amit aztán ki tud dolgozni.

2020. máj. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Xiaomi Redmi 8 vagy, ha kicsit többet rá tudsz költesz akkor Xiaomi Redmi Note 8 vagy 8T. Az utolsó kettőnek van egy 48MP kamerája ami szerintem tökéletes hobbi fotózásra. De ha ezekre sincs kereted, akkor érdemes használtban gondolkodni.
2020. máj. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ennyi pénzért használtan nézegess régebbi telefonokat.....
2020. máj. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, ha esetleg 53 ezer Ft belefér, akkor megbízható webshopból (Turbado) ennyiért van legolcsóbban a 3/32 gigás Xiaomi Redmi Note 8T, nem csak ár-érték arányban brutálisan jó, de a kamerája is nagyon szép képeket csinál!
2020. máj. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
iPhone 7
2020. máj. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nem 60 ezres telefonnal fogsz jó képet lőni. Amúgy én Samsungos vagyok, de fotóban az Iphone az ász.
2020. máj. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azt mondom vegyél egy Xiaomi Redmi Note 8-at! Szerintem annak jó a kamerája!
2020. dec. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!