Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung telefonnál a vezeték...

Samsung telefonnál a vezeték nélküli töltöpad eltávolítása után a telefonnak tölteinie kéne?

Figyelt kérdés
Azt jelzi hogy az akkumulátor tulforrosodott, de igazából nem, viszont a hőszenzor azon a tekercsen van, ezért szedtem le, de így se működik.

2020. máj. 11. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fuss neki újra, de lehet hogy csak én vagyok képtelen megfelelően értelmezni ezt...


Értelemszerűen ha leveszed a töltőpadról nem fog tölteni.


"Azt jelzi hogy az akkumulátor tulforrosodott, de igazából nem"

Ezt az "igazából nem"-et honnan állapítottad meg?

2020. máj. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi van???
2020. máj. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
94%

Lehet, hogy leveszi a padról, de utána vezetékkel sem akar tölteni.

Csak kell a kérdéshez még egy Gyakori Fordító is.

2020. máj. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az lehet, hogy felmelegszik vezeték nélküli töltésnél a telefon... nem az akku hanem a váz. Nálam a töltőpad is melegszik, gondolom ez a hő kerül átadásra, átvezetésre a telefonra és emiatt érzi magát melegnek a telefon.
2020. máj. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!