Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iphone 11 pro tapasztala...

Apple iphone 11 pro tapasztalatok? Milyen?

Figyelt kérdés
2020. máj. 12. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem éri meg az árát, de ha van rá pénzed, akkor - a szokásos iPhone-OS kompromisszumok kivételével - egyébként jó készülék.
2020. máj. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

nagyon jó telefon!

nem tudom miért mondják, hogy nem éri meg az árát és nem tudom milyen kompromisszumokat kell kötni.


nagyon jó. a mérete, nem tepsi, jó a kijelzője, nagyon gyors, frankó a kamera - különösen az ultraszéles nagyon tetszik

akksija is jó


az árát ne emlegessük, a hasonló kategóriás más gyártók telefonjai sem kerülnek fele ennyibe....

2020. máj. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Zárt rendszer, nincs SD-kártyás bővítési lehetőség, ilyesmikre gondoltam.
2020. máj. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
faszt flexelsz te is a pénzeddel .. nem hogy inkább életet vennél belőle
2020. máj. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

"Zárt rendszer"

ez miért baj? hány olyan kérdést látsz itt, hogy a droid vírusos lett?

Az alma sosem lesz kukacos! :D


"nincs SD-kártyás bővítési lehetőség"

a másik tipikus kérdéskör itt a gyakorin...

miért nem olvassa a kártyát a droid, miért lassú a telefonom (kiderül, hogy a kártyáról tud lassan olvasni), hogyan tudom átrakni a kártyára a dolgaimat, miért tűnt el minden a kártyáról?

pontosan ezért nincs az ájfónban kártya! egy gonddal kevesebb - pláne, úgy, hogy már mindent srtreamelünk, és a felhőbe töltünk.

2020. máj. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
#5 Jól van fiam, menj aludni.
2020. máj. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megéri, de nyílván csak ha megengedheted. Úgy nem éri meg ha a havi kereseted a telefon árával egyenlő vagy kevesebb, mert akkor van rengeteg sokkal olcsóbb alternatíva.


Nekem 2 ok miatt érte meg.


1. macOS és IOS felhasználó vagyok. Munkából fakadóan gyakran használok Windowst és Linuxot, de saját felhasználására a macOS a választásom és nagyon jó az intergált környezet. Ha hívnak a laptopomról fel tudom fenni, amint egy dokumentumot elmentek vagy jegyzetet az szikronizálódik a telefonommal. Ha a telefonomon vagyok egy weboldalon a laptopomon látom és 1 kattintással ott tudom folytatni.


Sok apró dolog.


Meg persze a 2 felület között nagyon künnyű a fájl átvitel.


2. Rettenetesen jó a kamerája, de tényleg. Össze nem haszonlítható más telefonokéval. Vagyis igen, de azok is hasonló árkategóriában vannak.


Nagyon jó videót készít, jól felveszi a hangot, annyira hogy külső mikrofont nem is érdemes nagyon venni hozzá, csak pár drága opcó van ami jobbat adna.


Meg persze a kinézetre is tetszik és mivel nincs olyan demenziójú videó, aminél alapból feltünne a fenti kivágás soha sem érzékeled videók nézése közben, maximum ha azt kinagyítod de akkor meg levágod a videó tetejét és alját és az alapból nem érné meg szerintem.


Egyedül 1 hibája van.


A faceID nagyon jól fűködik 100%os pontossággal és nagyon jó hogy pl.: az értesítéseidet egészen addig nem mutatja meg míg oda nem nézel, így mások nem láthatják milyen üzenetet kaptál a messengere például vagy azt hogy kaptál valamilyen üzenetet...


Szóval nagyon menő, de ... van pár pillanat amikor megnehezíti a használatát. Pl.: korán reggel az ágyban magam elő kell vennem a telefont hogy feloldhassam, nem tudom elfeküdve megtenni úgy hogy távol van az arcomtól.


Meg mostanában a maszk használata miatt mindig csak úgy tudom feloldani a telefonomat, ha a maszkomat lehúzom.


Hallottam róla hogy erre van valami megoldás, valamilyen update, de még lusta voltam updatelni a 3 hete vett telefonon a szoftvert szóval az van rajta amivel kaptam így lehet azóta ezt a maszkos problémát megoldották ténylegesen.

2020. jún. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!