Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Heló! Megkérdezem, hogy...

MatePro kérdése:

Heló! Megkérdezem, hogy melyiket válasszam, a Xiaomi redmi note 8 pro-t, vagy a note 9s-t? Mindegyikből a 64 GB memóriás érdekelne.

Figyelt kérdés

2020. máj. 15. 17:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi nem memóri, hanem tárhely
2020. máj. 15. 17:03
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

én nem vennék MTK chippel szerelt telefont, de sokan nem panaszkodnak rá.

Egyébként inkább 9s, újabb, és csak Snapdragon van benne...


Viszont a 8 Pro-ban meg 6 gb ram van.

A 9s-ben nagyobb az akksi...


Nehéz kérdés.

Szerintem 4 gb ram is bőven elég mindenre, így én tényleg 9s-t vennék.

2020. máj. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2020. máj. 15. 23:17
 4/11 anonim ***** válasza:
A tárhely is memória, csak másfajta! Amúgy egyetértek, a MediaTek processzor a legrosszabb gyártmány, nem igazán ajánlom, a Note 9S sokkal jobb!
2020. máj. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, van esetleg 65ezer forint alatt másik telefon, ami túlteljesíti ezeket, vagy maradjak inkább ezeknél?
2020. máj. 21. 10:58
 6/11 anonim ***** válasza:
65 ezer alatt a Note 8 Pro mellett már csak a Lenovo S5 Pro van 6 GB rammal, aminek viszont ez az egyetlen előnye, azon kívül csak max. 4 GB rammal találsz telefonokat! Azok viszont a hardver többi részében sokkal jobbak, közülük is konkrétan a Note 9S a létező legjobb, annál jobbat nem találsz! Illetve ott van még a Xiaomi Redmi Note 8T vagy a Huawei P Smart Z, amik mindenben kicsivel gyengébbek, viszont van bennük NFC, már ha ez számít valamit Neked?
2020. máj. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Note 8 pro tulajként mondom, hogy ezt a MedaiaTek processzort, csak az szólja le, aki tud mutatni vele akármilyen problémát. Igen, nem a legjobb hírű cég, de ezzel a procival semmi baj sincsen. Amúgy nekem nagyon hasonlónak tűnik a két telefon, de az árkülönbség miatt a Note 8 pro felé hajlanék.
2020. máj. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyébként ha árukeresőn megnézed a 9s olcsóbb kb.1000 ft-tal de ez nem sokat számít.
2020. máj. 22. 12:41
 9/11 anonim válasza:
8-as, már ha árukeresőn nézed, én speciel nem ott láttam a helyet, ahonnan vásároltam
2020. máj. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
a note 9-est ahogy néztem a 64 GB es a 128as verzióban is a snapdragon van ahogy néztem. sztem ennyi pénzért igen jó kis készülék. személy szerint a 9-est választanám mivel 8-as van a csaladunkban a kijelzője elég gyenge mint a fényerőre mint a a betekintési szögekre is.
2020. jún. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!