Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez valami hiba lenne a vadonat...

Ez valami hiba lenne a vadonat új iPhone-omon? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Pár napja a kezeim közt van egy vadonat új iPhone XS, és nem tudom, hogy miért, de néha, amikor pl. bepötyögök egy üzenetet Messengeren, és mennék rá a küldés gombra, akkor azt mintha nem is érzékelné, második(olykor 2-3) próbálkozásra viszont sikerül elküldeni az üzenetet vele.


Ez most valami panel hiba? Vagy létezik, hogy akkora ujjam van, hogy pont mellé érintek a kis gombnak? Aggaszt, főleg amikor sorozatos, és nem tudom, normális-e.


Más téren nincs probléma vele, csak ezt tapasztalom.


2020. máj. 16. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:

csak az üzenetek appnál van ez?

próbálj másik appban is pont ugyanott tesztelni ahol az üzenetküldő gomb van

például a jegyzetekben tudsz rajzolni szabadon. ott látod ha húzogatod az ujjad, hogy ha nem érzékel valahol a panel

2020. máj. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, csak Messengeren, és discordon szoktam tapasztalni ezt. Próbáltam firkálgatni jegyzetekben, de sehol sem tapasztaltam hibát...

Akkor valószínűleg tényleg csak én találom meg azt a pici helyet, hol mellé tudok nyomni a gombnak?

2020. máj. 16. 19:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha korábban Androidos telefonod volt, akkor meg kell szokni! Valószínűleg nincs baja, de máshol fogja ugyanazt érzékelni, mint egy Android. Ha iPhone-on meg szeretnél nyomni valamit, akkor inkább picit lejjebb kell (próbálj meg az ikon alá pár millivel nyomni), míg Android esetében telibe rá, de inkább pár millivel fölé kell nyomni. Az elején én is sokszor belefutottam, amikor Android után iOS-t használtam. Pici ikonoknál eleinte kellemetlen, de hamar meg lehet szokni. Nem garantálom, hogy ez áll a háttérben, de ezt tartom a legvalószínűbbnek.
2020. máj. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok. Most megpróbáltam iMessagen elküldeni egy üzenetet úgy, hogy telibe nyomtam (vagy inkább a tetejére) a küldés gombot. Így csak harmadjára sikerült, akkor is csak azért, mert hosszabban nyomtam! :)
2020. máj. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ooooo nagyon köszönöm!! Igen, androidról váltottam.. :D Akkor ezért szokatlaan. :D
2020. máj. 17. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!