Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonod van?

Milyen telefonod van?

Figyelt kérdés

2020. máj. 18. 18:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok stresszes, nem tudom kinek gondolsz engem. Én csak a kérdésemre vártam a válaszokat.
2020. máj. 19. 20:20
 12/18 anonim ***** válasza:
77%
jó telefonom van
2020. máj. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Azt elhiszem, nekem iPhone van
2020. máj. 20. 13:37
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg Iphone 6S, ami már nagyon elhasznált. Az elmult napokban már rengetegszer lefagyott, túlmelegedett. 2 hónapja volt aku cseréje.


Szóval holnap veszek egy Galaxy A71et, kb hasonló kategória, mint az Iphone 6S volt 3 éve, amikor azt vettem.

2020. máj. 23. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Utolsó! Meg vagy elégedve az iPhone-kal? Hogyhogy iOS után Androidra váltasz?
2020. máj. 23. 13:18
 16/18 anonim ***** válasza:

Lol végül Iphone 11 Pro lett :D


Úgy voltam vele, hogy számomra túl drága az a szintű Iphone amit szívesen használnék.


Pl.: Nekem minimum kell a 128GB háttértár, mert a 32GBval eleget szenvedtem az Iphone 6Semmel, és amikor láttam hogy 200 fölött tudom megvenni a 2018ban kidobott Iphone XS-t, amiben még mindig csak 64GB memória van.


Ami lényegében 30 percnyi 4Ks videóra elég. Jó mondjuk gondolom amit az Iphone vesz fel az annak ellenére, hogy "4K" lehet kevesebb helyet foglal, de mindegy.


Majd nézegettem tovább és egyszerűen túl drágának gondoltam, amikor láttam, hogy már 120 ezerért van nagyon jó Samsung alternatíva és hogy nem tudom, hogy nekem megéri-e az a plusz 100 ezer.


Ma mikor elmentünk a telekomban látta édesanyukám (22 éves vagyok, még egyetemista, szóval igen, anyuci pénztárcájából van a telefon), hogy kicsit drágállom a telefon választékot és hogy igazán nem arra vágyok amit kinéztem egy nagyon jó árértékben.


Én meg csak poénból megkérdeztem, hogy mennyibe kerülne egy olyan Iphone amiben már van 128gb hely, és végül olyan nem volt csak 256GB és az is csak Iphone 11 Proban, ami így 450 ezer, ami csak 4x annyi, mint amire gondolomtam.


Erre anyukám azt mondta váratlanul, hogy vegyük meg a legjobbat és megvette, azóta kényelmetlenűl érzem magam és elég rossz hogy 22 évesen még nem saját fizetésből veszem ezt, de megérthető mert még tanulok, de akkor is. Rosszul érzem magam miatta.


Pont ezért nem akartam eleinte továbbra is Iphoneos maradni, mert az egyedüli készülék amire szívesen upgradeltem volna az olyan drága, hogy nincs arcon fel sem vetni az ötletet otthon, hogy "Hééé lenne kedved ezt megvenni nekem?"


Maximum ha saját pénzből gazdálkodnék, de sajnos még tanulok így még nem ütött be a potenciálisan nagy mérnöki fizetésem, szóval egy ideig nem gondoltam volna hogy megengedhetem magamnak.


Az "Olcsó" Iphoneok, azaz az Iphone 7 és 8 meg már most is elavult designal rendelkeznek.


Ha most veszek (pontosabban a helyzetemben vesznek nekem) egy telefont, akkor nem olyat akarok amit 2 év múlva leakarok cserélni, mert már elavult, mikor az Iphone 8 ugyan úgy nézki mint az Iphone 6Sem, amit 3 éve vettem, de igazából 5 éve jött a piacra asszem.


Úgy hogy amúgy ugyan annyiért vannak sokkal jobb android alternatívák, amik nem feltétlenűl jobbak mindenben.


Pl.: A Galaxy A71, amit akartam eredetileg nem vízálló és műanyagból van a burkolata, viszont minden más aspektusában kb olyan jó vagy jobb mint az Iphone 7 vagy 8.


Szóval emiatt akartam, de nyílván ha kapok ingyen egy 450 ezer forintos Iphone 11 Prot, akkor azt választom és nem térek át androidra, csak önszántamból nem volt képem ilyen nagyra álmodni más pénzéből.


Most is bűntudatom van, ami furcsa érzés, mert ha valaki ezt olvassa akkor az esek le neki, hogy "Egy gazdag anyuka kedvence sajnáltatja magát".


Szóval ja, jobban szeretem az Iphonet, de attól még drága és jobban megéri sokszor egy androidos alternatív.

2020. máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 bollinger válasza:
Huawei Mate 10
2020. máj. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 KmsRys ***** válasza:
Nokia 3 TA-1032
2020. jún. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!