Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen telefont ajánlotok?...

Milyen telefont ajánlotok? Nem szeretnék újra Androidot, mert sokszor összeomlik a rendszer, iPhone-nok meg drágák és gyerek vagyok még, szóval nem azt veszek amit szeretnék. SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

Szóval nekem most egy HTC Desire HD-m van, ami több mint 4 éves és a technológia újabbat igényel, NEM KICSIT (fénykorában 150.000 Ft-t ért)! Amúgy nem rossz, de kezdem rajta észre venni, hogy az újabb alkalmazásokat nagyon nem csípi, na meg nem is akarom frissíteni, mert azt mondják, hogy az új Androidtól meg még annyira feladja magát.

A lényeg: Szeretnék egy új telót! Néztem az iPhone 5-6-t, de basszus drágábbak mint a gépem, ami azért nem gyenge és úgy gondolom telefonra nem éri meg ennyit kiadni. Windows Phone-on gondolkodtam nagyon, egész reális árak és jó teljesítmények...

Szempontok:

- nagyjából új, korszerű, ÚJ OP RENDSZER

- nagyobb méretű (4-5 colos)

- viszonylag jó kamera

- és persze külsőleg is odab@asszon, tehát ne kelljen vele égnem

Mit ajánlotok? (jöhet Android is, de valami másnak jobban örülnék...)

MELLESLEG! Egyik haveromnak valami "márkátlan" mobilja van, azt mondta 50.000-ért vette és full jó; 4 magos proci, többre nem emlékszek, de a lényeg hogy simán ott van az új elit telók között! Erről mi a véleményetek?

Köszönöm előre is!

Ja és tudom, hogy vannak oldalak, amiken lehet keresni szempontok szerint, de azért mégis más az emberi vélemény...



#telefon #milyen telót ajánlotok #új jó telók #új telót keresek segítség #új telefon eladó #olcsó és jó telefonok #modern telefonok #márkátlan telefonok #erős telefonok
2015. jan. 22. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szeretnék újra Androidot, mert sokszor összeomlik a rendszer"


-hát nem tudom, nekem egy Androidos Sony Z1 compact-om van már majdnem egy éve, de egyszer sem omlott össze...pedig gondolhatod minek ki nem teszem, nyüstölve van rendesen...

2015. jan. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Olcsó belépőnek windows phone, ha többet szánsz rá, Galaxy Ace 4 esetleg valamelyik Xiaomi felette lévő kategóriában G2 vagy Nexus 5. Én jelenleg Nexus 4-et használok Android 5.0.1-el.
2015. jan. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Hát ha az Androidot meg az iOS-t kilőtted, akkor egyetlen értelmes alternatívaként marad a WP.
2015. jan. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én továbbra is az androidot ajánlom. Iphone-t felejtsd el. Hardveresen nem rossz, de ios is sok sebből vérzik, ahhoz pedig túl drága. Divattelefont és státuszszimbólumot csináltak belőle.

Windows Phone-t pedig felejtsd el. Azt mondják a 8 már jobb, de még mindig messze egy android mögött van.

A windows phone 7-hez volt szerencsém nemrég:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

(ha ez nem győz meg, akkor áldásom rá..)

Egyébként a HTC ha bevált maradj annál. Sokan dicsérik. (konkrét típust nem írok, ahhoz jobban kellene követnem a piac aktuális termékeit)

Nem tökéletes az android, de még mindig az egyik legjobb rendszer. HTC, Sony, stb.. ha nem a legolcsóbb (sokszor selejt alkatrészekből összeállított teszkó mobilról van szó) akkor az android is stabil. Csak jó hardvert kell alá rakni.

2015. jan. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja és még annyit kontraként: sokszor még az olcsó hardveren is stabil az android.

ZTE Libra, android 2.2 (még egyszer sem omlott össze)

A böngésző már bezáródott, de nem csoda, alig van ram a telefonban.

2015. jan. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért ne egy 5 éves teló alapján ítéld meg az androidot, azóta nagyon nagyon sokat fejlődött, stabilitásban már egy ideje beérte az iost

Persze attól is függ milyen vas van alatta, 50-60k alatt érdemesebb egy wp-re beruházni

Wp8 óta egész tűrhető lett a rendszer, egyre több rá az app is, de még mindig nagyságrendekkel jobb használni egy iost vagy androidot, így én ilyet csak akkor vennék ha szűk a keret

Egyébként én egy nexus 5-t vennék a helyedben, nem szemeteli tele a gyártó buta felesleges hülyeségekkel, ilyen egy igazi droid

2015. jan. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

samsung galaxy ace 4

samsung galaxy s 5

szerintem az android teljesen jó

2015. jan. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! A Nexus 5-öt többen ajánlottátok... Utána járok!
2015. jún. 5. 21:09
 9/10 jmuzsi ***** válasza:
én is most váltottam androidról Windows Phonera és most már kimondhatom nem kéne más
2015. jún. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Erdekelne a valaszod válasza:
Az android nem szokott osszeomlani. Max a te esetedben, mert mar 4 eves a telefonod. Nekem Sony Xperia M2-m van, es nekem soha sem omlott ossze, az viszont koztudott, hogy a telefonok idovel nem lesznek olyan teljesitokepesek.A regi Alcatel telefonom is bekrepalt, nagyon sokaig birta, es egyaltalan nem kimeltem, be van torve majdnem pokhalosra. Ha vigyaztam vna ra, akkor lehet hogy meg most is tokeletesen mukodne
2015. júl. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!