Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?

Melyik telefont válasszam?

Figyelt kérdés
Kinéztem magamnak két telefont, de nem tudom eldönteni, hogy melyiket vegyem.. Tudom, hogy vannak ennél olcsóbbak és jobbak, de nekem a márka, teljesítmény és kinézet miatt, csak ez a két készülök tetszik, de főként a QI Vezeték nélküli töltés miatt is vásárolnám meg az egyiket, csak azt nem tudom eldönteni, hogy melyiket. Az első mobilkészülék a Samsung Galaxy S8+ Duál, a másik pedig LG G8S ThinQ Duál. Az LG olcsóbb is, ráadásul többet tud, csak azt nem tudom biztosra, hogy támogatja-e a vezeték nélküli töltést, mert csak 2 oldalt találtam, ahol kiírták, hogy támogatja, de többin semmit nem írnak erről a funkcióról. Még az érdekelne, hogy melyiknek jobb az anyaghasználata? Azt tudom, hogy egyik sem ütésálló, itt nem erre gondolok, hanem maga a készülék anyagára. Egyszer volt egy Samsung Galaxy S8 típusú mobilkészülékem, tehát annak tudom hogy jó, csak az LG G8S ThinQ-nak nem tudom. Az LG jobban is tetszik az erősebb teljesítménye miatt, egyedül csak az zavar,hogy nem raknak rá normális fóliát, de egyébként ez nem nagy probléma, mert úgy is vennék rá. Szerintetek melyik telefonnal járnék jobban? Az LG G8S ThinQ Duál támogatja a vezeték nélküli töltést? Melyiknek jobb az anyaghasználat? Előre is köszönöm a válaszotokat! :)

2020. máj. 21. 10:09
A kérdező szavazást indított:
Samsung Galaxy S8+ (Dual)
LG G8S ThinQ (Dual)
25 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a kettőből inkább az LG szerintem, az újabb és jobb. Szerintem támogatja a vezetéknélküli töltést, de hidd el nem sokat fogod használni a midennapokban :D Legalábbis én így voltam. Anyaghasználatra is szerintem rendben van, legalábbis általában abból a szempontból rendben vannak az LGk.
2020. máj. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is nézegettem az a80-at az Lg g8s-t és az s8-at amikor telefonvásárlás előtt voltam. Az s8 már kb 3 éves, az lg nem tetszett annyira, úgyhogy a samsung a80-at vettem mert azon van virtuális asszisztens (Bixby, van az s8-on is) .

Ha a kettő közül kellene választanom akkor inkább az lg

2020. máj. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj, ha jó telefont akarsz, akkor Samsung, Huaweii vagy Apple. A többiről kár is beszélni.
2020. máj. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Alex Fly ***** válasza:
A vezetéknélküli töltést már a régebbi generációs G is támogatta; ha csak ez a kérdés, nyugodtan megveheted az LG-t.
2020. máj. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lg-t vegyed! Újabb, gyorsabb, Quad dac, tovább bírja az aksi, jobb kamerák.
2020. máj. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lg
2020. máj. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Elgondolkoznék a helyedbe egy p30-on.
2020. máj. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!