Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendelt már valaki telefont...

Rendelt már valaki telefont az i-shop.hu oldalról?

Figyelt kérdés

Erről az oldalról lenne szó:

[link]



Nem tudom mire vélni azt, hogy ezen az oldalon a telefonok 20-40 ezer forinttal olcsóbbak mint például a telekomnál vagy a media marktban. Megkérdőjelezem azt, hogy ilyen jók itt az árak...


Szerintetek átverés lehet? Vagy nem eredetiek? Valakinek van az oldallal kapcsolatban valami tapasztalata?


Válaszokat előre is köszönöm!



2020. máj. 21. 14:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

“#6 os ez igaz, de mondjuk most én nem gondoltam ilyen szélsőségre. EU-n belül vásárolt telefonnal nem lehet gond a gariztatás.“


Az a baj, hogy az ilyen gsm boltok szürkeimportos, nem európai piacra szánt termékeket árulnak

2020. máj. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Pontosan a media marktban történt az, hogy gyári hibás iphone-t adtak el nekem, amit utána nem voltak hajlandók kicserélni.”


Pontosan mi baja volt?


Amúgy a multit legalább a Békéltető testület elé tudod vinni, ellentétben egy szlovák bejegyzésű sufnival

2020. máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Mr.Q77 ***** válasza:

10 es-


ha ismert gyári hibás, akkor meg kutya kötelességük kicserélni (mert ők is el tudják számolni apple felé).


Apple szervízbe nem voltál vele?


Nekem volt olyan hogy Ebay -en (USA) vásárolt telefont (USA ban voltam).

Aminek gyári hibás volt a mikrofonja, simán visszavették úgy hogy csak Magyarországon jött elő a hiba (visszapostáztam) és küldték vissza a pénzt.


Egy Multinál lehet nem tudtam volna elintézni

2020. máj. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem APR-ekből vagy viszonteladóknál érdemes almát venni. Én az istyle-ból vagy az apple hivatalos oldalán rendeltem, jelenleg 5 eszközöm van ami onnan vásároltam és soha nem volt semmi problémám. Mind jó még az első 8 éves vételem is.
2020. máj. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!