Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak én érzem túl drágának a...

Csak én érzem túl drágának a mai telefonokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Mostanság állok a telefoncsere kapujában, mert elég régi a mostani készülékem és eléggé meglepődtem, hogy milyen húzós árakat kérnek a csúcskészülékekért. Mindig Samsungokat használtam eddig, így gondolkodtam, hogy egy új S20 Ultrát kéne megnézni, de az az árcédula.... Jó, éppenséggel ha az ember akarja akkor megveszi, de azért ez már a nagyon durva kategória. Főleg, ahogy néztem, egyik gyártó sem adja 300k alatt a flagship telefonját. Persze, értem én, hogy fasza készülékek, de azért ne már :D



2020. máj. 23. 17:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

349 forintos eurónál csodálkozol? :D

Vagy 320 forintos dollárnál?

2020. máj. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Nemtudom miért lep meg a csúcskategóriában az ár. A rolls royse sem suzuki árban ugye?
2020. máj. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hát igen a forint se segít az ügyön :D De azért ígyis durva.


A Rolls-Royce-Suzuki érvelés nem igazán helytálló, mert azért ott érdemi különbségek vannak egymás között. Egy flagship telefon bár tény, hogy penge, de azért 300k+t nem érnek. Messze nem.

2020. máj. 23. 18:15
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
100-ból lehet tök jó Samsungot venni.
2020. máj. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4


Tudom, most is egy olyan árkategóriásom van, csak gondolkodtam, hogy kikéne próbálni egy komolyabbat. De kicsit levert a víz :D

2020. máj. 23. 18:28
 6/13 anonim ***** válasza:
26%

Van, aki ad érte ennyit. Nekem nem éri meg, pedig nem okoz gondot kifizetni. De 2-3 év múlva úgyis elavult lesz. Felesleges ennyit adni érte, amikor ilyen gyorsan amortizálódik.

De ha neked se okoz gondot, akkor egyszer kipróbálhatod.

Nekem fura, hogy egy laptop már olcsóbb, mint egy telefon 😊

2020. máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#6


Nekem is az a bajom, hogy nem tartós, mert 2-3 év múlva már elavult lesz. Ilyenekért meg nem szeretek pénzt adni, mégha van is rá, mert gazdaságtalannak tartom :)

2020. máj. 23. 18:49
 8/13 Szirty ***** válasza:
100%
Nem csak te.
2020. máj. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Xiaomi Mi 10 Youth Edition 5G
2020. máj. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Inkább nagyon olcsók és jelenleg sokkal elérhetőbb mint valaha.


Mint ahogy 200 éve nagy dolog volt Budapesttől Hollandiáig elmenni LÓval és gondolom nem mindenki tehette volna meg.


Most ha jól lefoglalod a repülőjegyek 7 ezerből meg van az út oda-vissza, repülővel, ami csak 2 óra.


És ... igen, azóta tovább fejlődött a technika és már az űrbe is el lehet jutni, ahova több millió dollár kell, de attól még nem drágább a közlekedés most, csak azért mert van drágább opció a piacon.


Ma már 60 ezerét jobb telefont kapsz mint pár éve 200ért.


Attól még hogy vannak csoda készülékek, amik folyamatosan feszegetik a határokat és emiatt egyre drágábbak ( pl.: összehajható telefonok) nem drágább maga a telefon vásárlás.


Sőt soha sem volt ennyi funkció ilyen olcsón elérhető mint most.

2020. máj. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!