Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak én érzem túl drágának a...

Csak én érzem túl drágának a mai telefonokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Mostanság állok a telefoncsere kapujában, mert elég régi a mostani készülékem és eléggé meglepődtem, hogy milyen húzós árakat kérnek a csúcskészülékekért. Mindig Samsungokat használtam eddig, így gondolkodtam, hogy egy új S20 Ultrát kéne megnézni, de az az árcédula.... Jó, éppenséggel ha az ember akarja akkor megveszi, de azért ez már a nagyon durva kategória. Főleg, ahogy néztem, egyik gyártó sem adja 300k alatt a flagship telefonját. Persze, értem én, hogy fasza készülékek, de azért ne már :D



2020. máj. 23. 17:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#10


Értem az érvelésed, de én nem a felső középkategóriára gondoltam, most is mindig azokból szemezgetek 150k körül. Engem ezek a 400k körüli telefonok borzolnak. Azért azoknak a tudása nem üti azt az árkategóriát.

2020. máj. 24. 22:34
 12/13 anonim ***** válasza:
2020. máj. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

#12


Hát igen, látom a felsőbb körök is túlzásnak érzik már ezeket az árakat. Énis úgy gondolom, hogy ha reálisabb áron adná, tehát olyan 1100 dollár körül, még mindig nagyot kaszálna, de mellé már egy 260-80-as árcédulás telefonon még elis gondolkodnának többen. Főleg azért, mert max 3 évig használ az ember egy telefont, de inkább csak 2 és ahhoz meg végképp erős az 500k-s árcédula.

2020. máj. 25. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!