Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hasznaljatok a telefonon az...

Hasznaljatok a telefonon az ujjlenyomat olvasot?

Figyelt kérdés

En hasznalom, de nem mindig mukodik megbizhatoan. Rengeteget telefonozom a munkam miatt is es maceras mindig feloldani a kepernyot. Az otp app ugyis ujjlenyomatot ker ha ellopnak, a telefonszamot meg egybol letiltanam. Azon gondolkodom hogy nem fogok semmilyen feloldast hasznalni. Maganak a telefonnak nem nagy az erteke, sokkal tobbet er nekem hogy nem kell vacakolnom a feloldassal. A szemelyes es ceges adataimmal nem nagyon tudnak nekem anyagi kart okozni szoval ezeket meg minek vedenem annyira.

Ti mit gondoltok errol?



#ujjlenyomat #Ujjlenyomat olvaso
2020. máj. 24. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én használom, de van, amikor nem érzékeli, vagy pl. vizes a kezem, olyankor mintával oldom fel. Az arcfelismerőt meg nem rég kapcsoltam ki, mert azzal nagyon könnyen fel bírják oldani, egy fényképpel pl.

De ha te nem akarsz feloldást, nem muszáj használni, a te dolgod.

2020. máj. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én használom, nagyon is jól működik, mindig felold (vizesen nem). Arcfelismerőt nem használok.

Valamilyen védelmet mindenféleképpen használnék, de te tudod.

2020. máj. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én újlenyomatot használok és eddig jó a régi és új iPhone SE-n is. Igaz én 2x-3x is beszkenneltettem egy újam nedvesen, szárazon, de még nem volt olyan, hogy nem nyílt volna fel vagy ne tudtam volna vele fizetni.
2020. máj. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én ujjlenyomatot meg kódot használok de ha nem old fel elsőre akkor mérd be 2x ugyanazt az ujjad és akkor más szögből is fogja
2020. máj. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkozok feloldással, pénzügyi tranzakciót nem telefonon kezdeményezek, ha máshoz kerül, akkor legfeljebb telefonálnak rajta, ami megakadályozható, de extra percdíjat úgyse tud generálni, mivel korlátlan a csomagom és le van tiltva az emelt díjas szám. A kényes dolgoknak kétfaktos és kész.
2022. júl. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!