Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki tud megbízható iphone...

Szifon07 kérdése:

Valaki tud megbízható iphone szervízt ahol javítanak garanciában?

Figyelt kérdés
Van a telefonom kijelzőjén egy fehér pötty ami világos képeknél nagyon látszik meg a bal oldalon ilyen fekete folt a képernyő szélén és még garanciális de nemtudom hova vigyem

2020. máj. 27. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:

oda, ahova a garancia szól


hol vetted?

2020. máj. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát árukeresőről egy boltból most pontosan nem tudom, de amikor felhívtam őket azt mondták hogy apple szervízbe kell bevinni, hát oké de mindenhol pénzért akarják megcsináltatni
2020. máj. 27. 19:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy erős behatást (megnyomást) kapott ott, ahol gondod van vele, és az bizony nem garanciális..

Nekem is van olyan, egy régi lecserélt telefonon próbáltam, lett rajta bizony világos színű folt.

2020. máj. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hivatalos szervizek:

[link]

2020. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minden hivataslos szerviz javít garanciában, amennyiben fennállnak a garancia feltételei.

Ha nem, akkor pénzért.

Mi ebben a nem érthető?

2020. máj. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!