Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a Telefonkirály.hu...

Basics17 kérdése:

Szerintetek a Telefonkirály.hu webáruház megbízható?

Figyelt kérdés
Tegnap rendeltem egy elég drága telefont utánvéttel és már küldtek is emailt hogy felvették a rendelést. Utána néztem a helynek és nagyon sokan azt írták hogy megbízhatatlan az oldal és lemondták a rendelést. Esteleg volt olyan akinek megjött a telefon és nem volt kamu meg ilynek.

2020. máj. 11. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2020. máj. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tutira meg fogod kapni, az kétségtelen, kérdés hogy milyen állapotban, vagy hogy hogyan működik! Én sem bízom abban a webshopban, javaslom, hogy inkább mondd le a rendelést, és nézd meg másik webshopban! Például ajánlom a Turbado-t, az az egyik legmegbízhatóbb oldal, persze kérdés, hogy ott egyáltalán kapható-e? Pontosan milyen telefon? Csak mert akkor meg tudjuk nézni, hogy hol kapható, tudjuk honnét érdemes rendelni!
2020. máj. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve rendeltem tőlük egy középkategóriás készüléket. Megjött időben, de első bekapcsolánál kiderült, hogy nincs rajta magyar nyelvű menü. Innentől megkezdődött a telefonos ügyintézés, e-mailezgetés. 2 hétig azt mondták, hogy fel van adva másik készülék. Miután már naponta hivogattam őket, hogy na hol van már, az a teledon, felvettem a kapcsolatot a kiszállítójukkal, ahol kiderült, hogy soha nem is adták át nekik az említett csere telefont. Na itt elgurult a gyógyszer... Fogyasztóvédelemmel kellett fenyegetőzzek illetve egy negatív kritika kellett az oldalukra, hogy tudjak beszélni az "ügyvezetővel" is ne csak a mellébeszélős alkalmazottal... A történet vége, hogy soha nem jött meg a csere telefon, de visszautalták a pénzem legalább.

Bocs, ha hosszú lett, de így kerek a sztori. Összegezve, nagyon nem ajánlom őket.

2020. máj. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudtok abban segíteni hogy hogyan mondjam le a rendelést?
2020. máj. 11. 23:11
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért privátban írtad a típust? Amúgy igen, látom kapható a Turbado-nál, ami jó, mert nagyon korrekt oldal, és bőven megéri azt a plusz 12-13 ezer Ft-ot az XR, de még talán kicsivel olcsóbban a Nextelshop is jó, kivéve ha a 256 gigás változat kell, mert az a Nextelshop-ban nem kapható!

A rendelés lemondását nem tudom, hogy pontosan hogyan megy, szerintem küldj nekik e-mailt, vagy mégegyszerűbb ha felhívod őket telefonon!

2020. máj. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Írtam egy emailt hogy lemondom, remélem elég ennyi

2020. máj. 11. 23:38
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

utánvéttel kérted?

ha igen, ne vedd át.

2020. máj. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Turbado-nál, ami jó, mert nagyon korrekt oldal"

Igazán jó móka szürkeimportos készüléket venni, tényleg.

2020. máj. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8-as, 5 éve az előző telefonomat tőlük rendeltem, és semmi probléma nem volt velük se, illetve maga a telefon is 4 és fél évig tökéletesen működött (Huawei Ascend P7)! Ráadásul mivel az oldalon nincs feltüntetve, ezért a garanciapapíron meglepetésként ért, hogy GYÁRI garancia volt hozzá, viszont sosem volt rá szükség! Amit viszont nyíltan leírnak, hogy nem javítanak, hanem a garancia keretein belül minden esetben ÚJ telefont kap az ügyfél! Szerinted mindez megérné egy szürkeimportos cégnek??!!
2020. máj. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"GYÁRI garancia volt hozzá"

Amit nem tudsz érvényesíteni, mivel eredeti számlát kérnek a vásárlásról.

Egyébként nyugodtan megnézheted a telefonod régióját, 85%-ig biztos vagyok benne, hogy nem Magyarországi.

2020. máj. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!