Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért mutatja azt a Facebook...

Miért mutatja azt a Facebook hogy különböző helyeken voltam bejelentkezve?

Figyelt kérdés
Fb beállítások azon belül pedig bejelentkezett eszközöknel Debrecen, Hernád és különböző helyiségeket mutat hogy bevoltam jelentkezve. Telefon nevének mindig az enyémet írja. Téves lehet?

2020. máj. 27. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Változtass jelszót minél hamarabb mert nagyeséllyel egy hackercsapat, vagy csak a facebook működik rosszul.. Mindenesetre változtassad meg a jelszavad és ne nagyon lépj rá semmilyen linkre amit küldözgetnek neked csak ha nagyon megbízható személyről van szó
2020. máj. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el a hacker csapatot! :D


Ami a jelszót illeti, azt természetesen nem árt rendszeresen változtatni.


A bejelentkezett helyeknél sokszor nem a pontos várost írja. Ez általában akkor fordul elő, ha mobilinternetet használsz.

2020. máj. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem.....
2020. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a Gmail szokta ezt írni mostanában. Mivel ott kétlépcsős bejelentkezést használok, én is azt gondolom, hogy a hibás helymeghatározás okozza.


De persze a jelszóváltoztatás és az összes többi bejelentkezés kiléptetése biztosan nem árt, csak egy kis plusz macera.

2020. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam általában a legközelebbi nagyvárost szokta írni, ami van egy ilyen 70 km-re. Ha jártál azoknak a városoknak a közelében, akkor nem nagy dolog.
2020. máj. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!