Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan szokjak le a telefonfug...

Hogyan szokjak le a telefonfuggosegemrol? Tippek?

Figyelt kérdés

Most az online oktatás miatt is többet kerül a kezembe, de azon kívül is rengeteg időm elmegy ezzel..


Tudnátok tippeket mondani a leszokáshoz?



2020. máj. 31. 10:22
 1/5 anonim válasza:
90%
Keress valami hobbit barkácsolj vagy nézz pinteresten meg youtubeon diy dolgokat lerakod magad elé a telót és közbe mégis valami hasznosat csinálsz. Unalmamba én is sokat telózok, de inkább rendet rakok kiválogatom a cuccaimat kidobálom ami nem kell aztán ha már nagyon unom magam találkozok a barátokkal.
2020. máj. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Vágd a földhöz. 😂😂
2020. máj. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Nekem 2 app segített:

1.: screen time tracker: a pontos nevére nem emlékszem, de nagyon sok ilyen van play áruházban. Mutatja, hogy aznap mennyi időt öltöttél telefonozással és be tudsz állítani limiteket (pl max 1 óra facebook/nap) és akkor szól, hogy lejárt az időd, ha tovább facebookozol akkor negyedóránként újra figyelmeztet.

2.: Forest app: androidra ingyenes, de ios-re fizetős. 10perc-3órás intervallumokat állíthatsz be, ekkor ,,elültetsz egy fát", és amíg nő a fa addig nem enged más alkalmazásokat használni, ha mégis megszakítos az időt akkor meghal a fád. Ha sokat ültetsz, akkor lesz egy szép erdőd :)

Én tanuláshoz szoktam használni, hogy ne vonja el a telefon a figyelmem

2020. máj. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
80%
Első vagyok. Ha iphoneod van van rajta időkorlát beállíthatod, hogy egyes appokat meddig használj és kiad egy homokóràt ha lejárt az idő aznap. Biztos van más telefonon is, de én csak ezt tudom biztosan. De a legjobb tényleg az ha valami olyannal kötöd le magad amihez nem kell telefon. (kivéve persze ha onnan nézel valami kreatívkodós cuccot)
2020. máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne töltsd 30% fölé soha, és csak napi egyszer töltsd. Így arra leszel kényszerülve, hogy csak akkor használd ha nagyon fontos.
2020. jún. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!