Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok iPhone 11-en,...

Hogyan tudok iPhone 11-en, közvetlen külső tárhelyre videót/képet rögzíteni?

Figyelt kérdés

A telefon belső memóriája 64Gb, és egy 4K-s felvételnél nem túl sok ez a tárhely. Van erre bármi eszköz/megoldás, hogy a lighting portba dugva egy kis pendrive szerűséget, a telefon gyári kamera alkalmazásával, a kis külső egységre rögzítsem a videókat??


Tudom, van külső SSD meg HDD, de azok méretben/súlyban más kategória, és plusz még áram ellátás is kell hozzá.


Köszi.



2020. jún. 1. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

közvetlenül külső tárolóra rögzítés nem lehetséges.

Nagyobb telefont kellett volna venned ha tudtad, hogy videózni fogsz.

2020. jún. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gépre másolás opció miért nem jó? Nem is teljesen értelek, kérdező. Nekem is 64GB-os van, jelenleg 40GB szabad helyem van úgy, hogy van rajta 10GB zene, meg huszonnyolc felesleges applikáció. Negyven gigabájton nem tudsz 4K videózni???
2020. jún. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sehogy, az iOS zárt rendszer, de szerintem Androidon sem lehet ezt megcsinálni
2020. jún. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

4K 60 fps esetén 400 MB 1 perc

4K 30 fps-nél 170 MB 1 perc

2020. jún. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4, még annyi sem, ha HEVC kódolást használsz.
2020. jún. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én most csináltam egy 4K 30 fps videót (Huawei mate 20 Pro), 60 másodperc hosszú, csak kipróbálni, hogy mekkora lesz a mérete.

Ez 274MB-os lett.


60 FPS esetén durván fél giga / perc (?)

Vagyis 2perc/gigabájt.


30Gigabájt elegendő egy óra videóra kb.



iOS-en nem tudsz külső tárhelyre menteni.

Androidon microSD-re tudsz.

2020. jún. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

az iPhoneonról írtam ki, a beállításokban ezt írja és nekem hevc-re van állítva.

eleve át sem lehet kattintani 4k 60 fpsre ha nincs hevcre állítva.

2020. jún. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg annyi, maga a telefon menüjében van a becsült érték. Vagyis 50GB-ra két óra 4k 60 FPS-t lehet rögzíteni. Azzal fel lehet venni egy football meccset, szünettel együtt. Hát egy Wagner-operát már nem nagyon, de akkor sem értem, mit akar kérdező felvenni, amire nem elég a 120 perc.
2020. jún. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Maximum iCloudra lehet.
2020. jún. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

lehet külső tárhelyre másolni az iPhone-ról - kingston ixpand például.

de közvetlenül a felvételt nem lehet átirányítani.


mielőtt elkezdi valaki kakizni az iPhonet pont azért nem teszik bele a kártyaslotot, mert a felhasználók tuti, hogy olcsó gagyi kártyákat tennének bele és emiatt lassulna be a telefon és mennének reklamálni, hogy hát milyen kaki már az iPhone.

Sok droid is azért laggol, mert nem tud elég gyorsan írni a kártyára vagy olvasni onnan.

2020. jún. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!