Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért olcsóbb az iPhone...

Miért olcsóbb az iPhone webáruházban, mint közvetlenül az Apple-tól?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

iPhone 7 telefon vásárlás előtt állok, viszont nem értek valamit.

Kinéztem több webáruházat is, ahol a 128 GB mattfekete telefon ára 255-260 ezer forint körül mozog, van olyan értékesítő, ahol +1 év forgalmazói garanciát adnak az 1 év gyári garancia mellé. Bontatlan csomagolású, európai piacra szánt, magyar nyelvű és kártyafüggetlen készülékről van szó. Ugyan ezekkel a paraméterekkel közvetlenül az apple.hu oldalon 294.990 forintért tudnám megrendelni a telefont, de csak 1 év garanciával.

Miért lehet ez?

Köszi



2016. okt. 10. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Veletlenul nem e Goophone i7-et nezted ki magadnak?


[link]


Mar nem emlekszem melyik magyar gsm shopban lattam, iphone 7-kent aruljak.

2016. okt. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem ! :)

Ezt : [link]

2016. okt. 10. 12:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszeruen elirtak, es ha meg akarnad rendelni azt mondanak hogy bocsi de 294.990.

Ha osszehasonlitod ezt a ket termeket:


[link]

7, 128gb, silver, 255990ft


ezzel:

[link]

7, 32gb, silver, 254990ft


akkor nyilvan latszik mekkora hulyeseg ez az oldal, mivel a 32gb-os hajszal elteressel ugyanannyi mint a 128gb-os.

2016. okt. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ahol +1 év forgalmazói garanciát adnak az 1 év gyári garancia mellé. Bontatlan csomagolású, európai piacra szánt, magyar nyelvű és kártyafüggetlen készülékről van szó.



Ezeket mindig kritikával kell kezelni

2016. okt. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért lehet olcsóbb, mert szürkeimportos, nem a hivatalos magyar forgalmazótól származik. Így pedig elveszted a +1 év szavatosságot.


"*Az itt feltüntetett árak a készlet utolsó darabjainak forgalmazásakor voltak érvényben."

Ez is egy régi trükk: valami pont nincs raktáron, ha megérkezik, akkor sajnos emelkedik az ár a nagy kereslet miatt.

2016. okt. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz azon az oldalon nem rendelsz semmit..Ano mikor bejött a g4 160e ft volt a t-mobilnál,én megvettem itt 120e -ért és persze hibás volt :) elvittem kicseréltetni mert ugye az van az oldalukon hogy egy konkrét időn belül teszem azt 10-15 napon belül ha elvisszük a készüléket kicserélik,bevittem azt mondták hogy én rontottam el és mikor visszajött a nő az ellenőrzésről(mert ugye le ellenőrizte a telefont egy külön helységbe) azt mondta nem cserélik ki mivel a bőr hátlapján több helyen is sérülés van...Azokat persze nem én csináltam hanem a nő a körmével a külön helységbe ,a nyoma is olyan volt,meg én amúgy se lehettem mert mikor láttam ,hogy hibás a készülék rögtön vissza is tettem a dobozába.
2016. okt. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Viszont itt, ezen az oldalon is lényegesen olcsóbb (261.000 ft ) 1+1 év garanciával, s ennek az oldalnak elég jó visszajelzései vannak.

[link]

2016. okt. 11. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!