Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért "villog" messengerben a...

Miért "villog" messengerben a kamera jel? És az az érdekes, hogy nem mindenkinél, csak pár embernél. De miért? Most ők ilyenkor látnak engem? Én nem nyomtam rá semmire, esetleg a másik fél csinált valamit?

Figyelt kérdés

2016. okt. 28. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg látnak téged...Jesszusom. Mivel látnának? Be van kapcsolva a kamerád?
2016. okt. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs bekapcsolva. Csak egyszerűen nem értem,hogy miért csak pár embernél csinálja ezt.
2016. okt. 28. 12:37
 3/7 A kérdező kommentje:
Vagy a másik félnek van bekapcsolva a kamerája?
2016. okt. 28. 12:40
 4/7 anonim válasza:

Nem feltétlenül azt jelenti, hogy be kapcsolta a kameráját, csupán jelzi a fb,hogy elérhető a videohívás a készülékén.

Vagy tévednék?! :)

2016. nov. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ez engem is érdekelne. Sikerült választ találni?


Vajon épp a mi nevükre van rálépve az illető? Gondolom erre gondolsz.

2018. okt. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Te jó ég! Én valójában azért jöttem hogy megtudjam hogy miért írja némely embernél az insta hogy videohívást indíthatsz, másoknál akik fent vannak viszont nem... Viszont

A TI KÉRDÉSETEKRE A VÁLASZ: ezek az emberek akiknél villog a webcam jel, éppen a te beszélgetésedbe vannak belépve, és azt olvassák. Ha átlép egy másik beszélgetésre, megszűnik a villogás, éppen ezért ha valakivel mondjuk visszaolvasod a beszélgetésedet, és ő éppen akkor belép hogy rád írjon, látni fogja hogy te épp azt olvasod hogy mit beszélgettetek, viszont te is látni fogod hogy belépett hozzád, a chatbe.

2020. júl. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Pontosítást szeretnék kérni, megnyitott csevegésszálnál ha a másik fél zöld pöttyel ellátott kamera ikonja egy pillanatra “rezeg” (nem a pulzáló karikákra gondolok) az szintén azt takarja, hogy a másik félnél meg van nyitva a beszélgetés vagy csak messenger bug? Válaszokat előre is köszönöm!
2021. jan. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!