Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messengeren hogy lehet fotót...

Messengeren hogy lehet fotót váltani?

Figyelt kérdés

Nincs facebookom csak a messengert használom.

Hogy tudom így megváltoztatni a messenger képemet?



2020. jún. 1. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Sehogy

Kepet csak akkor tudnal ha azt facebookon allitanad be, megvarnad amig messengeren is kidobja es torlod az fbt.

2020. jún. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
68%

Egyes, nem így van.

Androidos telefonon nagyon egyszerű, rányomsz a képre a bal felső sarokban, akkor kihozza a profilodat, a tetején van a kép, alatta a neved, alatta meg az egyéb beállítások. Rá kell nyomni a képre, kihoz valamit h profilkép módosítása vagy ilyesmi (esetleg egy kamera jel), onnan már tiszta sor.

Iphoneon is régen ez volt, most valamiért nekem meg több ismerősömnek nem működik, nemtom miért.

Gépen meg szerintem nem is lehet, max facebookról. Egyébként nekem sincs.

2020. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem találom ezt,hogy egyéb beállítások 😕

Sehol nem találok ilyet.

Rámentem a bal felső sarokba a képemre ott van egy felsorolás de nekem nincs ilyen.

Pedig android.

2020. jún. 1. 22:23
 4/6 anonim ***** válasza:

#2

Kettes, nem így van.

Tavaly decemberben a Messenger FB nélküli használatával megszűnt minden abban állítható funkció is.


Kérdező:

Hetente van 1 ugyanilyen kérdés legalább, ha már az oldal üzemeltetői berakták a hasonló kérdések keresése funkciót, méltóztasd használni is.

2020. jún. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4es szállj már le,jo?

Nem kényszerítek senkit,hogy válaszoljon. Csak a megoldásra voltam kíváncsi az okoskodásodra nem.

Ha én kiszeretném írni akkor kiírom.

Majd te mondod meg nekem??

Mia fa@@ van az emberekkel,idegeneken vezeted le a bajaidat?

Menj haza tegyél rendet a tökéletes életedben.

Kössz a választ amúgy,igen nem lehet képet változtatni.

Na pá.

2020. jún. 2. 00:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Remélem azt is elküldöd így, aki azért oktat ki mert nem kéne átmenni a piros lámpán. :)

Ha nem érted a párhuzamot, akkor sajnálom.

2020. jún. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!