Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki lehet valahogy deríteni,hov...

Ki lehet valahogy deríteni,hova tartozik a telefon garanciája?

Figyelt kérdés
Anno vásároltam egy xiaomi telefont 2 év gyári garanciával plusz 1 év saját garancia a BoltX-től ami most eltűnt vagy csődbe ment vitt mindent garancia sehol.Kérdeztem a hivatalos magyar xiaomit,hogy hozzájuk tartozott e partnerként a bolt de mondta nem így fogyasztóvédelem.Valahogy ki lehet deríteni esetleg,hogy máshol élhet e rá garancia vagy kb kínai garancia van rá?Mert ugye nem tudni honnan szerezték be a telefont a lényeg,hogy EU global és Tudja a B20-at tehát nem át telepített kínai.

2020. jún. 2. 10:49
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

9/


Mindegy ennek jelenleg nem tudok mit csinálni.Engem igazán csak az érdekel,hogy akkor teljesen nulla e a garancia.Mondjuk volt már telefonom kínából ott volt garancia csak ott ugye a vissza juttatás szervizelés akár 3 hónap is lehetett volna.

2020. jún. 2. 13:45
 12/21 anonim ***** válasza:

"náluk van a garancia papír"

és nincs már meg az üzlet... hajjajjj....


Ez olyan tipikus gyakorikérdéses sztori...

már fél napja beszélünk a témáról, de még midig derülnek ki új dolgok a kérdéssel kapcsolatban...


Ahogy egyre többet mesél sz kérdező a témáról egyre jobban fogalmazódik meg bennem az amit két szóval lehet leírni: téged átb...tak!

Nincs bolt, nincs garipapír és a gyártó sem tud segíteni. szép történet.

Örülj neki ha nem derül ki, hogy még lopott is az a telefon...


"csak az érdekel,hogy akkor teljesen nulla e a garancia"

A boltnak kellett volna vállalnia szavatosságot a temékre.

Illetve a xiaomi tudja megmondani, hogy éle-e a telefonra gari. (ezt garipapír nélkül is meg tudják mondani a sorozatszám alapján)

A fentebb linkel oldalukon lévő elérhetőségeken keresd fel őket! Ha ők sem tudnak segíteni akkor zsírozd be jó vastagon a telefont és dobd el messzire!

2020. jún. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
12: vagy lopott, vagy ócska hamisítvány.
2020. jún. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

10/


Tehát akkor a telefon kijőve a gyárból is már 0 garanciával rendelkezett?

2020. jún. 2. 14:46
 15/21 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán gyárból hozták...
2020. jún. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

12/


Nem hiszem,hogy lopott lenne,mert más dolgokat is forgalmazott a cég nem csak telefonokat,telefonból meg többfajtát is és másoknak pl adós marad a telefonok árával vagy csak pusztán rendeltek tőlük és értesítették a vásárlót nem jött termék na nekik ugye a pénz résszel nem volt gondjuk ők megúszták.Na majd akkor írok nekik sorozat számmal kapcsolatban.Hülye lennék eldobni egy jó telefont :) A telefon tökéletesen működik csak a garancia rész érdekel.

2020. jún. 2. 14:59
 17/21 A kérdező kommentje:

13/


Kétlem lopott lenne,de hamisítvány is kizárt,tökéletesen működik a készülék.

2020. jún. 2. 15:00
 18/21 A kérdező kommentje:

15/


Mondjuk az lehetséges,hogy több emberen keresztül ment át mire a bolthoz került.

2020. jún. 2. 15:00
 19/21 anonim ***** válasza:

na... mondom én hogy csurran-cseppen még infó...

másokat is átb..tak! egyre jobb! kérdező te ne a garival törödj hanem inkább tegyél feljelentést! :DDDD

2020. jún. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Ahogy olvastam már jó páran megtették.
2020. jún. 2. 15:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!