Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki lehet valahogy deríteni,hov...

Ki lehet valahogy deríteni,hova tartozik a telefon garanciája?

Figyelt kérdés
Anno vásároltam egy xiaomi telefont 2 év gyári garanciával plusz 1 év saját garancia a BoltX-től ami most eltűnt vagy csődbe ment vitt mindent garancia sehol.Kérdeztem a hivatalos magyar xiaomit,hogy hozzájuk tartozott e partnerként a bolt de mondta nem így fogyasztóvédelem.Valahogy ki lehet deríteni esetleg,hogy máshol élhet e rá garancia vagy kb kínai garancia van rá?Mert ugye nem tudni honnan szerezték be a telefont a lényeg,hogy EU global és Tudja a B20-at tehát nem át telepített kínai.

2020. jún. 2. 10:49
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

12/


Átirányítottak a sorozat számos kérdésemmel igaz az eustock-tól a TMX Mobile Solution Szerviz Kft.-hez ott meg azt írták ők szervizelnek ilyen információkat nem tudnak kiadni.Amit linkeltél annak ugyan az a címe mint az eustock-nak szóval szerintem a linkelt oldalra már felesleges lenne írni.Elég gáz,hogy egy telefonról semmit sem lehet kideríteni.

2020. jún. 2. 23:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!