Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik nektek azok a trendek...

Mik nektek azok a trendek amik rosszak, viszont elhatalmasodtak a mobilpiacon?

Figyelt kérdés

Olyan dolgok amik régen voltak, de most már nem lehet kapni, viszont jobb volt.

Nekem ezek:

- tepsi méretű képernyő, alig tudom zsebre tenni.

- beépített akku, ha kezd már tönkremenni, akkor nagyon nehéz csere

- feleslegesen erős processzor, hamar merül

- üvegszerű hátlap: értem hogy nem kopik, viszont így minden 3. ember 1 éven belül eltöri

- usb c: 2 évig volt, most új telefonom sima micro lesz, mert folyamatosan kiesik a helyéről töltés közben


Egyelőre ennyi jutott eszembe. Tudtok még ilyeneket?



2020. jún. 2. 18:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%

Az, hogy tepsi méretű, az relatív, felhasználástól függ! Például filmet nézni rajta, vagy játszani, főleg út közben a vonaton, azokra inkább kifejezetten előnyös a nagy kijelző!

Amúgy a beépített akku és az üzemidő szerintem is hátrányukra lett a mai telefonoknak, illetve ha nem strapatelefon, akkor annyi, a régiek "strapa" nélkül is jobban bírták az esetleges ütődéseket!

2020. jún. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

4.5 colon 4k és FHD kijelző.

12 col alatt FHD és 23 alatt 4k erősen kérőjeles. Praktikussága nincs sok.

2020. jún. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Hatalmas képernyő
2020. jún. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Alex Fly ***** válasza:
87%

Notch illetve camerahole.

A kijelző az legyen kijelző, teljes terjedelmében.

2020. jún. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Amiket felsoroltál, az egy sem rossz, talán csak az üveg hátlap ami rossz. Amit utálok, az a notch az előlapi kamerák miatt, de ez is teljesen érthető.
2020. jún. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Hatalmas méret, könnycsepp notch.
2020. jún. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
gyorsan lazuló type-c
2020. jún. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Megjegyeznék egy dolgot, ami számomra legalábbis furcsa: a notch-ot sokan szídják, a kameralyukat viszont szeretik! Ez azért furcsa, mert a tartalmak megjelenítésénél, főleg ha filmet vagy videót néz az ember teljes kijelzőn, akkor a lyuk belezavar az összképbe, a notch viszont csak a kávából nyúlik bele egy kicsit! Engem mondjuk nem zavar, de a notch-ot el is lehet rejteni, a lyukról viszont legalábbis én nem tudok ilyet, és mivel mélyebben is van, ezért a levágása túl sokat venne el a kijelzőből! 🤨
2020. jún. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Alex Fly ***** válasza:
84%
@8: ha én filmet nézek, akkor ne lógjon bele semmi. Persze, el lehet tüntetni a notchot úgy, hogy levágod a képet a notch vonalában - de akkor mi értelme van a notch melletti kijelzőrésznek - azon kívül, hogy a felbontásba persze beleszámolják a használhatatlan terűleteket is...
2020. jún. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, csak ezt nem értem, hogy a notch zavaró, a lyuk viszont nem?
2020. jún. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!