Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ICloud záras készülékről...

ICloud záras készülékről megszerezhetik a rajta lévő fájlokat?

Figyelt kérdés

Van egy 2012-es iPad készülékem ami a legutóbbi frissítésnél visszaállt a gyári állapotra, és kéri az aktiválási zár feloldását. Nem találtam meg melyik iCloud fiókkal volt regisztrálva, ezért lemondtam róla.


Lehet hülye kérdés, de nem értek hozzá.

Később ha valaki feloldja/feltöri megszerezheti a rajta lévő képeimet és fájlokat? Vagy azok a frissítésnél törlődtek? Mert gondoltam rá, hogy eladom alkatrésznek, de arra is, hogy kidobjam. Nem tudom hova kell leadni a hibás készüléket.


2020. jún. 4. 00:51
 1/2 anonim ***** válasza:
A gyári visszaállításnál a cloud nem törlödik, csak a telefonon lévô adatok. Tehát, amit a felhôbe feltolltál azt megnézhetik.
2020. jún. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

pont az a lényege az icloud zárnak hogy ne férhessen hozzá senki az adataidhoz!

és az icloudot sem tudják feltörni a készülék

Ha tudod bizonyítani, hogy a tiéd az iPad akkor az Apple feloldja a készüléket, nem kell róla lemondanod

2020. jún. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!