Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 2g-t vennék használtan,...

Iphone 2g-t vennék használtan, mikre figyeljek?

Figyelt kérdés
3-4 hét múlva venném, futár, vagy posta hozná, és arra lennék kíváncsi, hogy mikor a futár még ottvan, és megnézem h az van-e a csomagba amit akartam, addig mit nézzek meg a telón, ami fontos, hogy nehogy rosszat vegyek.
2010. júl. 30. 21:42
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Haha!Újan nemfogsz 2g-t vagy 3g-t venni olcsón,és ha veszel is neked is ugyanugy lefog törni,szval mind1,mert otvar anyabgól van.a W995-ről meg annyit,hogy ez minőségi,ugyanugy gyors,a wifi ugyanúgy gyors,a zenei rész jobb mivel walkman,és játékok ugyanugy vannak,iphonera is vannak,de abbol 100.000 böfögős-fingós program.
2010. aug. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:

ha lényegében 10 ezerrel többet szánsz egy iphone 3gsre akkor már vehetsz 60 000ért is a t-mobilnál..én is ilyet fogok holnap kapni!

egy iphone 3gs-32 GB

T-Mobile ikon 400 csomagban-> havonta 400 percet lehet rajta ingyen beszélni

200 db ingyen sms havonta és 2 GB internetes forgalom havonta..


szerintem meggondolandó ajánlat: itt tudsz utánanézni esetleg: [link]

2010. aug. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
iPhone 4 ne legyen már belőlle?viccesek vagytok
2010. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Mondjatok akkor jó ÚJ telóket 50K környékén.
2010. aug. 3. 09:48
 25/31 anonim válasza:

tegnapi utolsó vagyok!!!! ne vedd meg;egyrészt ha iphone-t akarsz mindenképpen akkor nézd meg ezt az akciót amit tegbap mutattam de ma engem is lebeszélttek,és teljesen jogosan ugyanis nem éri meg-->1:1 hónap múlva jön ki a 4g-s modell ez azt jelenti h a 3gs ára nagyot fog zuhannni és vmilyen csomagban meg tudod venni akár 50ért is..

2: a 4est is meg lehe majd venni vmilyen csomagban 60ért is kb..-azaz ma az ügyfélszolgálatnál ezt mondták h t-mobilnál várhatók ilyen akciók..


össességében NEM ÉRI megveni 50ért egy 2es iphonet...nagyon nem!!! megnéted az oldal amit tegnap linkeltem?


azon 60ért kaptam volna meg a készüléket a havidíj lett volna 10 eer és ebbe 2 gb adatforgalom a neten 300 ingyen sms és 7 óra ingyen ebszélgeés..asszem..

remélem ezt megfontolod és nem ugrasz bele egy ross vételbe4!!!


sok sikert...

2010. aug. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
13:20as vagyok;a tegnapi utolsó előtti voltam..:)
2010. aug. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Számolj utána h h leszel ha 60at kifizetsz és utána még havonata 1v2 évig fizetsz 10k-t.
2010. aug. 3. 14:12
 28/31 A kérdező kommentje:
Akkor az nnem 60k a végére, hanem kb 200.
2010. aug. 3. 14:13
 29/31 anonim ***** válasza:
HAHA!Nincs is 4g ,nem is lesz.50k-ért veszel samsung galaxy spicát,vagy nokia 5800xm,vagy használltan valami komolyx htc-t.
2010. aug. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:

ebay.co.uk

32.000ftért ki tudsz fogni egy iphone 2est,hidd el sokan csak menőznek hogy úúú ez szar meg minden....

Én kipróbáltam,nagyon igényes telefon,nagyon szép képe van jól szól,már nem azért de a sony ericcsont lazán lenyomja tudom,nekem az van,apukámnak meg iphone 2 szóval tudok összehasonlítani.

Amúgy ha megnézed minden telefongyártó le akarja másolni,nézd meg kijött az iphone és hopp minden érintőképernyős lett,az iphonetól kezdődöttt minden.

A samsung kiadta ezt a galaxy s nevű csodát háát....szar.

Hidd el megéri Angliából venni,mert ott másak az emberek,nem b*sznak át.

Remélem segítettem(aki pedig szidni akarnemvitatkozásképp írtam,szóval inkább tartsd magadban,mert nem a vitákra kíváncsi a kérdező szerintem:) )

2010. dec. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!