Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha habtapit szeretnék venni,...

Ha habtapit szeretnék venni, mire figyeljek? Használtan érdemes venni? Mennyi a jó ár érte? 36 db-osat, tehát vmi nagyobbat szeretnék, és nem olyat, ami nagyon kicsikékből áll.

Figyelt kérdés
Lehet ezeket "kimosni"?
2010. aug. 7. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

én nem venném használtan .

valóban olyat ne vegyél ami apró részekből áll egyrészt hogy ne nyelje le a gyermek meg ha szét is szedi azt Ti se tudjátok utánna összerakni.

a kikában lehet kapni ABC-set az nagy részekből áll..

kimosni úgy lehet hogy időnként felszeded egymásra teszed a padlót felporszivózod felmosod alatta és mielött visszaépitenéd szépen fertőtlenitős ronggyal v. szivaccsal áttörlöd és megvárod amig megszárad.


ennyi


ja és ha lerakjátok szellőztessetek mert iszonyú kinai müanyag szaga van -talán ez az egyetlen ok amiért érdemes lehet használtan venni -.

2010. aug. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk tökéletesen hasznavehetetlennek bizonyult. Állandóan rágta, csípkedte, körömmel kaparászta a darabkáit, az egész nap egy para volt, hogy mikor nyeli le. Hamar összepakoltuk. Még ha olyat is veszel aminek nagy kivehető darabjai vannak még azokat is elfalatozgatta a lányom.
2010. aug. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk se vált be de azért leirtam mit hogyan...
2010. aug. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Aha,szóval ezt akartam még kérdezni,h ki tudnak e harapni belőle darabokat?Mert akkor én sem veszek,az enyémek mindent megesznek,ami a kezük ügyébe kerül.
2010. aug. 7. 13:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a nagy ABC-s nagyon is bevált! Már hónapok óta játszószőnyegként használjuk és imádja a kis fiam! Ő is szereti rágcsálni, de nem tudja elrágni, nagy darabokból áll nem tudja lenyelni sem!!! Nézd mi elég rég óta használjuk és elég szép állapotban van még most is! Tehát én vennék akár használtan is, persze csak akkor ha megkímélt állapotú! Jól el kell mosni így is úgy is!
2010. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én osztom a 13.56-os véleményét. Az én kisfiam is nagyon szereti. Igaz, ő is előszeretettel szedi szét és rágja a darabjait, de még soha nem harapott ki belőle és szerintem nem is igen tudna. Legalábbis a miénk elég jó anyagból van, próbáltuk már mis is tesztelni, mennyire eltéphető stb, de bírta a strapát. Mi játékboltban vettük, kb. 2*2m és 3000.-Ft volt.

Használtat szerintem nem érdemes belőle venni, bár nagyon jól tisztítható és könnyű feltörölni róla bármit.

2010. aug. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A mi fiunk is nagyon szereti. Nálunk laminált padló van, az hideg lenne neki, de ezen jól elvan. Szereti az élénk színeket nézegetni, fogdosni a mintákat.

A miénknek még csak szaga sem volt, Brendonban vettük.

Nagyon meg vagyunk vele elégedve.

Egyébként mosógépbe is teheted nyugodtan, semmi baja nem lesz.

2010. aug. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Használtan szerintem se vegyél, nekünk egy 26 darabos betűs van. Eleinte megrágcsálta néha a szélét, kivrtte belőle a betüket is, azokat azóta a hátulján leragasztottam. Szerintem jobb, mint a játszószőnyeg, ezen már tud kúszni is, ha elég nagy, és nagyon jó meleg alulról, ha már hüvösebb van. Már 13 hónapos, de még mindig ezen vannak a játékai, és ha én játszok vele, akkor ezen szoktunk ülni, puha és kényelmes. Arra is használom, hogy ezen tartom a játékait, mégiscsak úgy tünik mintha valami rend féle lenne, nem szanaszét hevernek, a játéktartó ládája is ezen van. Mindenkinek ajánlom.
2010. aug. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 féle van.Az egyik számos,ez azért jobb,mert nagyobb darabokból áll.Metroban vettem 1200-ért csomagját(10db-s) . A másik állatos,ez sok apró darabra szedhető. Corában láttam 1690-ért(10db). 13 hónapos a fiam szerencsére nem szokta szétszedni. Inkább újat vegyél,nem olyan drága,főleg ha akciós.
2010. aug. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!