Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a Samsung Galaxy...

Szerintetek a Samsung Galaxy A50 milyen telefon?

Figyelt kérdés
2020. jún. 6. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Vacak! Az újjlenyomatolvasója sosem lett tökéletes pedig számtalan frissítés jött rá. Ha két SIM vsn benne, akkor időnként megzavarodik, és vagy te nem tudsz hívni, vagy téged nem tudnak. Kamerája valami katasztrófa , egyszerűen alig találja meg a fókuszt. Folyamatosan játszik vele, és ezt csinálja videó mellett is. Térerőben is gyengébb mint a korábbi Huaweim P9-esem, ami hiába volt több éves konstrukció, mégis sokkal jobb mint ez a telefon.
2020. jún. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A kamerafókusszal tényleg van baj. Hozzá kell érjek a képenyőhöz, hogy befókuszáljon, a nagyon közeli (20 cm alatti) dolgokat meg nehezen találja. De ha sikerül, akkor elég szép képet csinál.


Az újjlenyomatolvasót nem használom.


2 SIM se volt még egyszerre benne.


Ami nekem a pozitívum, hogy nagy a tárhelye, és még sose fagyott le vagy hasonló, pedig osztott képernyővel és előugró nézetben is használom eleget. Ráadásul én csak 88.000-értvettem.

2020. jún. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak hibái/gyengéi, de azért nem mondanám vacaknak. Ujjlenyomatolvasóról, két sim-es használatról nem tudok nyilatkozni, viszont a kamerája tényleg nem túl jó. A rendszer viszont gördülékeny és stabil, nekem sem fagyott le még egyszer sem (tavaly október óta használom), akadás is csak ritkán fordul elő, pedig nyüstölöm rendesen. Üzemidő jó, kijelző tűéles és a 128 GB tárhely sem elhanyagolható. Szerintem a maga kategóriájában egy egészen korrekt készülék.
2020. jún. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok ismét. Kb 1 éve vettem. Most ütötte ki magát úgy a bluetooth, hogy vissza sem lehetett kapcsolni, csak újraindítás segített. Okosórám miatt ez folyamatosan be van kapcsolva.

Viszont én nem gyepálom. Nem játszom rajta, viber a barátnőmmel, Spotify, banki alkalmazás, meg 1-2 bicajos app az alapokon kívül.

2 SIM-es probléma már korábban is előjött itt a gyakorin, vagyis nem csak én szívok vele.

2020. jún. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!