Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valami házi praktika a...

Van valami házi praktika a mobil felélesztésére?

Figyelt kérdés
Nem reagál a mobilom a töltésre, szerelőn kívül van valakinek valami tippje mi lehet vele? 2 napja töltöttem még ma lemerült azóta nem reagál semmit...több töltővel próbáltam de semmi...

2020. jún. 8. 01:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerencséd van, csak koszos a csatlakozó. Próbáld meg kipiszkálni valamivel.

Ha nem segít, akkor rossz a csatlakozó. Szervizben cserélik pár ezer Ft-ért.

Ha ez sem a baja, akkor vagy akku vagy alaplapcsere kellhet.

2020. jún. 8. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tényleg amúgy lehet, hogy belément a por; a telóból is szedd ki valahogy. Énnekem volt olyan ,hogy egy idő után csomószor elment a telóban a hang, a másik hallott engem , én őt nem, mondtam "Várjál , földhöz vágom", ledobtam a szőnyegre; ő hallotta a koppanást is; na , onnantól, azután már hallottam én is őt. Meg még pl apum nekem szétszedte a telót és szájjal kifújta belőle a port. Tök precíz volt. Arra gondolok, hogy pl a fújásnál figyelj oda, hogy ne lehelés legyen; mert akkor párás lesz, és ilyen elektronikainak az nem jó. De amúgy van ilyen sűrített levegős flakon is; de lehet, hogy azzal nem leszel kinn a bajból. Nekem amikor az a telóm tönkrement; akkor ilyen púpos volt viszont az akumulátora.
2020. jún. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek...már úton van a szerelőhöz...sajnos nem volt koszos a csati...
2020. jún. 10. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!