Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a Happy Plugs...

Mit gondoltok a Happy Plugs fülhallgatókról? (különösen a Air 1 Plusra lennék kíváncsi)

Figyelt kérdés

2020. jún. 8. 08:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Miért vennél egy fülhallgató replikát? Ezt szerintem Magyarországon nem is lehet kapni, vannak olcsó vezeték nélküli fülesek csak nem silány koppintások hanem rendesen működő modellek. Lehet hogy nagyon gyorsan merül lehet hogy feleslegesen szórakozni kell a kapcsolódással szinte biztos hogy rossz a hangzása meg a mikrofonja szóval vegyél valami másmilyet ami rendes márka pl xiaomi, Huawei,skullcandy, és még sorolhatnám semmiből nem éri meg replikát venni (tudom menő az Air pods de nem gáz a rendes androidos füles sem viszont az ha replikád van az egyenesen gáz azt hiszed nem feltűnő mert nagyon kicsit tér csak el és azért feltűnő az én fejemben ez játszódik le ha látom a másik fülesét:

-air pods:ez igen van 50k ja egy felesleges műanyagra

-15k s androidos: tök jó kis füles és nem is csapta el rá a fél fizetését

-replika: nagyon gáz vett volna vezetékest ha nem szüli a pénzt annak legalább van rendes hangja, nem sorjás,és nem kell tölteni

2020. jún. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!