Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi időre és mennyi pénzért...

Mennyi időre és mennyi pénzért választotok telefont?

Figyelt kérdés
És mik alapján? Pl.:kinézet, kamera stb.

2020. jún. 10. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A mostani telefonomat nyolc év után cseréltem le, mert már kezdett nem működni. Szerintem ezt is maximum akkor cserélem le, ha majd tönkremegy.
2020. jún. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nemrég volt egy hasonló kérdés:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..



Én 4 évere tervezek és 40-60 között.

2020. jún. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A mostanit 50000ért vettem kb egy éve, és amíg szusz van benne, marad is, még minimum ennyi ideig. (Az előzőt hasonló árért vettem, de egy év után ellopták, erre jobban vigyázok.)
2020. jún. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem mellékes a kinézet, feltéve ha azonos tudással van választási lehetőség, de azért nem is a legfontosabb, inkább legutolsó szempont! Amik nekem fontosak: Androidos, 1080p kijelző, jó kamera, bővíthető memória. Na és természetesen mint mindenkinek, az erős hardver és hosszabb üzemidő is lényeges, tehát úgy összeségében a legjobb Androidos legyen a pénzemért! Nem keresek rosszul, de lehetne jobb is, kisebb spórolással max. 120 ezerig elmegyek, ennyiből pedig ha most kéne telefont vennem, nem lenne kérdéses, 128 gigás Xiaomi Redmi Note 9 Pro lenne a választásom! Az előző telefonom egy Huawei Ascend P7 volt, ami rendszeres használat mellett is 4 évig működött tökéletesen, jelenleg fél éve pedig Samsung Galaxy A70 van, de sajnos ennek nem jósolok ilyen hosszú időt, majd kiderül!
2020. jún. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
S9+-t vettem majdnem két éve, marad is szerintem amíg bírja.
2020. jún. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nokiát vettem 3 éve (60 ezerért), kifejezetten figyelve arra hogy fém vázas legyen. Amíg lehet vele telefonálni, vagy nem törik pókhálósra a kijelzője nem látom értelmét a cserének.
2020. jún. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Általában 2 évente cserélek, mindig csúcstelefonra.

Ha van jó ajánlat, akkor készpénzben, ha a szolgáltatóé korrektebb, akkor az ő ajánlatukkal élek.

Legutóbb megjelenésekor vettem egy Huawei P30 Pro-t 300-ért (most is az szolgál), előtte volt P20 Pro, amit sajnos elvesztettem.

Azelőtt Samsung Galaxy S7 edge, s5, s3.

2020. jún. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%

Kétévente cserélek csúcstelefont

Nincs laptopom/tablet/PC

Ezen dolgozok, játszok és filmezek,napi 10 óra sot-jaim vannak

Számomra az egyik legfontosabb eszköz ezért muszájnak érzem hogy a célra a legtökélesebb legyen.

2020. jún. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!