Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem sikerül a KingoRoot-...

Miért nem sikerül a KingoRoot-tal egy Samsung J5 2017 rootolása?

Figyelt kérdés

Még Vofafone-függő, a Romot már függetlenre cseréltem, de 9.0 Androidra működő, Recoveryből telepíthető romot nem találtam.A 7.0 Androidot erre a telefonra sajna a netem szakadozása miatt még nem tudtam felrakni, ezért akartam a KingoRootot használni. Ötletek,mi lehet ennek az oka?

ui: azért kellen rootolni, hogy a SamsungTool

proval tudjam függetleníteni.


2020. jún. 10. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Te!

Lopott az a telefon, hogy ennyire nem lehet bevinni a szolgáltatóhoz hogy kifüggetlenítsék? Minden nap felteszed ugyanazt a kérdést...


"ezért akartam a KingoRootot használni. Ötletek,mi lehet ennek az oka?"

Az, hogy a KingoRoot egy spyware, aminek a használatát minden normális fejlesztői fórumon vagy root tutorialban vírusnak titulálják, mert az is.

2020. jún. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert anyagilag nem igazán állok jól. Amúgy ismerősöm egy levetett telefonja. És a kérdésre válaszolj,ne pocskondiázz!
2020. jún. 10. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az megvan, hogy a szolgáltató ingyen függetleníti?
2020. jún. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze csak ha lejárt róla a részletfizetés.
2020. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Már az itthoni szolgáltatók is kötelesek függetlenítő kódot adni részletfizetés után díjmentesen.

Webes felületün tudod igényelni..

2020. jún. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!