Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P40 Lite E? Megéri?...

Huawei P40 Lite E? Megéri? Mit nem fogok megkapni az eddigiekből?

Figyelt kérdés
Átlagos használatra menne, játékra, netezésre, ritkán fényképezésre. Maga a hardver jó. A google nélküli életet nem tudom elképzelni. Ebben kéne segítség, hogy milyen google eszközök/alkalmazások nincsenek, mivel helyettesíthetők... Pl. a play játékok? Mert például ha nem tudom betölteni a játékot az eddigi adatokkal akkor nem veszem meg.

2020. jún. 11. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Rálehet telepíteni a GMS-t a Huaweiekre is miután installáltad a telefont. Azt mondjuk nem tudom, hogy a mentéseket is áthozza-e úgy, én pont a GMS hiánya miatt nem vennék sose Huaweit.
2020. jún. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam, hogy nem működik úgy megfelelően, vagy egyáltalán nem
2020. jún. 11. 11:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom, felsőkategóriás Huaweieken láttam videót, azokon ment rendesen, vagy szerencse, vagy nem tudom. Ha ennyire zavar a GMS hiánya akkor érdemesebb inkább más telefont nézni.
2020. jún. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A gond az, hogy igazából nem tudom h zavar-e, mert gmail-es vagyok, de azt meglehet oldani, youtube más készüléken megy, play áruház nélkül is megvagyok, ha 1 játék megy, meg alap alkalmazások (facebook, messenger...)
2020. jún. 11. 11:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod, azt tudom, hogy lehet rá GMS-t elepíteni, hogy mennyire jó, az már kérdéses. Én mindig Samsungot használok, így én ezekkel nem foglalkozok.
2020. jún. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A GMS telepítgetés félmegoldás, ráadásul nincs garancia hogy működni fog továbbra is ez a kalózkodás, lehet hogy majd egyszer lelövik.


A Messenger, Facebook stb nagy valószínűséggel (85%) mennek.

2020. jún. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ajánlom, nem azért, mert nem jó telefon, szimplán google play szolgáltatások nélkül nagy küzdelem az élet.


Értsed, legyen az bármilyen telefon, bármilyen jó kinézetű, jó hardverű, de ha nem működik az, ami eddig rajta volt: akkor az rossz.


Tegyük fel, van egy elég masszív prémium és előfiztéses program tárad play-en: nem tudod áthozni biztosan mindegyiket.


A Huawei appgalery jó ötlet és dolog, de nem. Mert a világ nem ilyen egyszerűen működik.


A Huawei jó dolgokat gyárt, de ameddig Amerika az úr szoftver téren, és ők kimaradnak a játékból, akkor kérlek ez van.


Sajnos azt kell írjam, nézz meg egy másik telefont.


- Egy Huawei Fan -

2020. jún. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
okés, nézek másikat, de még nem döntök
2020. jún. 11. 14:00
 9/10 A kérdező kommentje:
Huawei P Smart Z Dual telefonon van gms? Vagy már ezen sincs? Nem találtam erről olyan leírást, hogy ne lenne. Ha mondjuk 1 hónapon belül veszem, akkor is lesz még rajta gms, vagy egy idő után azokat a készülékeket amik nincsenek használatban azokról leveszik ezt?
2020. jún. 11. 14:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Azon van és lesz is GMS. Szóval azt még tudom javasolni.
2020. jún. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!