Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha új telefont szeretnék...

Ha új telefont szeretnék venni, de meg akarom tartani a régi SIM kártyámat a számommal együtt és nem akarok semmilyen változást, akkor ezt nem a szolgáltatónál (Vodafone) érdemes lebonyolítani?

Figyelt kérdés

Eddig mindig csak "örököltem" másoktól a telefonjaimat, most készülök először zsír újat venni, szóval kicsit bizonytalan vagyok ebben a témában.

Böngészgettem a Vodafone webshopját és ott úgy látom ,hogy csak új SIM káryával vagy új tarifacsomag szerződésével árulnak telefonokat, ezekre én viszont nem tartok igényt, mert meg voltam elégedve az eddigi rendszeremmel.

Valami független telefonos üzletbe érdemes tehát inkább mennem telót venni, mondjuk valamelyik plázában?

Samsung Galaxy A40-et néztem ki magamnak egyébként, ha ez számít..


Remélem nem fogalmaztam túl zavarosan. Előre is köszönöm, ha valaki segít :)



2020. jún. 11. 13:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
és ha bemegyek a szolgáltatóhoz (én nem ott vennék telefont) kicserélnék ingyen?
2020. jún. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hivatalosan van költsége a cserének, legalábbis régen volt

De általában ingyen kicserélik

Főleg akkor ha elkezdesz panaszkodni, hogy szórakozik. dobálja a térerőt, hol van, hol nincs. nem hallod a másik fele, vagy ő nem hall téged, próbáltad már más telefonnal is, de akkor sem volt jó, stb. :D

a szolgáltató sem hülye, kicserélik ingyen nehogy elmenj másik szolgáltatóhoz.

2020. jún. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

ja még azt akartam írni, hogy nekem volt olyan, hogy a tabletembe akartam mobilnetes kártyát. megcsinálta az ügyintéziő, raknám bele akkor nézem, hogy nem jó a méret :D

Ez még akkor volt amikor nem volt minden kártya bármekkora méretre kitörhető.

káromkodott egyet, összetépte a papírt, elvágta ollóval a kártyát és csinált egy másikat :DDDD

ingyen!

2020. jún. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Alex Fly ***** válasza:

Ugyan nem Voda, hanem Telekom, de gyaníthatóan nem sok különbség lehet. Szóval be kell battyogni egy szimpatikus ügyfélszolgálatra, közölni az ügyintézővel, hogy meghibásodott a SIM kártyád és öt perc múlva a kezedben az új kártya a régi számoddal - egyetlen fillér fizetése nélkül. Csak a személyidre van szükség hogy igazold magad...

Egyébként az eredeti k és rdésre a válasz: senki nem akadályoz meg abban, hogy az újonnan vásárolt telefonban a hozzá kapott új SIM helyett a meglevőt használd. Persze ha előfizetéses konstrukcióban, hűségidővel adták, akkor a havidíjat ugyanúgy fizetned kell, függetlenül attól, hogy nem használod...

2020. jún. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!