Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zúg a telefonom(Motorola Moto...

Zúg a telefonom(Motorola Moto C Plus hangszórója , mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Motorola Moto C Plus telefonom van ! Ha video hivásban vagyok a másik fél folyamatosan rádió adó vevő hangot hall vagy embereket beszélgetni holott egyedül vagyok a szobában ! Egy ismerősöm azt mondta lehet olyan éles a mikrofonom hogy másik szobából át szűrődik... De viszont most arra lettem figyelmes hogy én is hallom azt a hangot pedig semmilyen videót nem nezek es semmit nem csinálok a telefonon csak zúg a hangszóróm . Szerintetek mi lehet ez?

2020. jún. 11. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Interferencia, ez hardveres probléma.

Ha garanciás, cserélik. Ha nem, akkor javítás, vagy kuka.

2020. jún. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem csak telefonalaskor lehet hallani hanem pl most csak a kezemben volt es oda tettem a fulemhez a hangszorojat es hallottam azt a hangot amit akkor lehet hallani amikor egy rádión nem lehet befogni csatornat elesen.. ezen kívül amúgy komolyabb baja nincs csak lehet érezni rajta hogy nem mai csirke
2020. jún. 11. 23:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondom, hibás. Vidd vissza a boltba, kérj egy újat.
2020. jún. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez a telefon kb 5 eve meg van ! Nem volt különösebben hasznalva.. apám vette még régebben aztán jött egy jobb neki le tette aztán most kb 3 hónapja használom mivel a másik össze tört
2020. jún. 11. 23:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, akkor vegyél újat, vagy javíttasd meg egy szervizben.
2020. jún. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!