Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonotok van?...

Milyen telefonotok van? Mennyire vagytok vele megelégedve?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék váltani azért kérdezem.
2020. jún. 16. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Redmi4. Több mint két éve használom, tökéletesen meg vagyok vele elégedve, mindent tud amire szükségem van. (telefon/sms, internet, viber, online bankolás, fényképezője nekem bőven jó, néhány alap játék unaloműzésre, ébresztő, navigáció. stb) Az ujjlenyomat olvasója megfelelően működik az akkumulátora 1 napot simán bír normál használattal. Ha csak úgy üldögél magában akkor valószínűleg szűken két napot is.


Szerintem ez már nem kapható, de a Redmi széria újabb modeljeiről is jókat hallottam. Szerintem ár/érték arányban nagyon jó telefon. Két évvel ezelőtt 45.000Ft-ért vettem újonnan.

2020. jún. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
s9+ nem szeretem, gyenge az üzemidő
2020. jún. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Wadmalac ***** válasza:

S10+, egy éve van meg, majdnem teljesen elégedett vagyok.

Éjjeli fotózás lehetne jobb.

2020. jún. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

iPhone XS,7 hónapja van meg.

Nagyon szeretem,jól működik,gyors,megbízható.

2020. jún. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Redmi Note 8T mint munkahelyi, és Redmi Note 8Pro mint saját.


Imádom mindkét készüléket. Kiválóak, gyorsak, megbízhatóak, hosszú akku idő.

2020. jún. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll válasza:

iPhone 8. 8 hónapja van meg, előtte iPhone 6-osom volt.

Szeretem nagyon. Szuperül működik, jól bírja az aksi, én abszolút iOS párti vagyok, nem váltanék.

Igazából különbség nincs a 6-os hoz képest, bár én elég alapfelhasználó vagyok, sok extrát nem csinálok a telefonon.

2020. jún. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy Note 9, legjobb elektronikai eszközöm, amit valaha birtokoltam. Több mint egy év után is villámgyors, és minden kiválóan működik rajta, ja és rendkivül strapabíró, igazi munkástelefon.
2020. jún. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!