Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rossz színű terméket kaptam,...

Rossz színű terméket kaptam, de ha kinyitottam a dobozt, már nem cserélik le a jóra, igaz?

Figyelt kérdés

2020. jún. 18. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. Legalább 14 napos elállási jogod van. Ha nem bontod ki, akkor azt se tudod, hogy működik-e egyáltalán, vagy hogy van-e valami a dobozban. Egyébként is ők hibáztak, nem te. Kötelességük visszavenni.
2020. jún. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyban függ, hogy miről is van szó, ha mobilról akkor teljes mértékben jogod van reklamálni, ha pedig online rendelted, akkor 14 napon belül kötelesek visszaadni a vételárat, ha úgy döntessz, hogy elállsz a vásárlástól.
2020. jún. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha korrektek, küldenek egy futárt, aki elviszi, vagy akár hoznak is másikat helyette.
2020. jún. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első körben érdemes lehet felhívni őket, hogy tisztázzad a helyzetet. Kolléganőmmel például fordult már elő, hogy rendelt valamit, a csomagban pedig egy teljesen másik terméknek a doboza volt. Felhívta az ügyfélszolgálatot, akik mondták, hogy a dobozon belül lesz egy másik doboz, ami a valódi terméket tartalmazza, csak a szállítás vagy a csomagolás miatt kellett így megoldani.


De ha kibontod a dobozt, természetesen akkor is elállhatsz a vásárlástól, és pláne kérheted a termék kicserélését olyanra, amilyet rendeltél, ha kiderül, hogy rosszat küldtek.

2020. jún. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!