Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendelt már valaki online...

Paradicsom31 kérdése:

Rendelt már valaki online mobiltelefont a Telekom.hu-oldalról?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a meglevő havidíjas (M-es) díjcsomagomhoz szeretnék mobiltelefont vásárolni, ezt online szeretném, mivel így kapok rá kedvezményt.

Ki is valasztottam az adott készüléket, illetve azt az opciót, hogy a meglevő hűséghez kérem. Viszont feldob egy olyan részt, ahol ugye el kell fogadni egyes feltételeket, itt van egy olyan, hogy "Felmondás elfogadása" rész, azon belül pedig, hogy "Tudomásul vettem és elfogadom az alább láható szerződésem felmondása megtörténik és új szerződés jön létre."

Ez mit jelent? Milyen szerződés felmondás? Egy M-es csomagom van, amit ma kötöttem, más szerződésem nincs. Ugye nem ezt a szerződést akarja felmondani? Vagy ez most mit jelent? Annyira nem értem :(



2020. jún. 18. 18:44
 1/9 A kérdező kommentje:
A készüléket részletre venném, amit a csomaggal együtt fizetnék 22 hónapig.
2020. jún. 18. 18:45
 2/9 anonim ***** válasza:
Az előző hűségszerződést felmondod és újat kötsz. Ennek alapból kötbér vonzata van, de ha drágább vagy ugyan olyan csomagra kötsz új hűséget, ezt elengedik.
2020. jún. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A Telekom oldalán lévő telefonok csak akkor kedvezményesek ha aláírsz náluk 1-2 év hűséget.

A ma kötött M-es csomagod milyen? Új telefonnal vetted, részletre, hűségidővel, vagy csak simán kértél egy SIM-et?

Én egyébként már rendeltem így telefont tőlük, de csak miután lejárt a hűségidőm, de akkor nem volt ilyen gond.

2020. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vetten új telefont, csak magát a csomagot kötöttem meg :) készülék tartozásom sincs, amit két éve vettem, annak múlt hónapban fizettem ki az utolsó részletét :) tehát csak az M-es csomag van, 3 gb mobilinternetettel. Telefon nincs.
2020. jún. 18. 20:06
 5/9 A kérdező kommentje:
Van egy 12000 forintos készülék kedvezményem, amely a 2 év hűségből adódik, illetve egy 11000 forintos, amennyiben online vásárolom meg a készüléket. Így a készülék árából lejön 23000 forint. Végösszegbe ki is hozza így a telefonnal és a csomaggal lévő havi részletet, amelyet 22 hónapig kell fizetni.
2020. jún. 18. 20:09
 6/9 anonim válasza:
Új készülék illetve díjcsomag váltáskor mindig a meglévő régi szerződést mondod fel! Én is vásároltam már online Telefont és egy Xbox-ot 22 havi részletre, a 22 havi részlet lejárta után megtudod hosszabbítani a hűség időt 12/24 hónappal új díjcsomag váltással és tudsz készüléket vásárolni!
2020. jún. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha meglévő "készülék nélküli" csomagod van, akkor ehhez úgy tudsz készüléket kihozni, hogy a jelenlegi előfizetésed gyakorlatilag megszűnik, és egy új szerződés jön létre, amely már tartalmazza a készüléket is.


A szerződés megszűnése nem jár kötbérrel, ha az új szerződést ugyanazzal a (vagy nagyobb) csomaggal kötöd.

2020. jún. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
1414-et hívd fel ott segítenek!
2020. jún. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sikerült! Köszönöm szépen mindenkinek!
2020. júl. 2. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!