Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyik telefont választanátok?

Ti melyik telefont választanátok?

Figyelt kérdés

Segítségek kérlek :D elég top 5-t írni (én nem sorrrendben írtam ) előre is köszönöm !!


Huawei P10 Lite

Huawei P20 Lite

Huawei P Smart

Huawei Mate 10 Lite

Samsung Galaxy A6 vagy A6 Plus

HTC Desire 12 Pus

Nokia 3

LG Q6

LG Q7

Samsung Galaxy A5 2017

Huawei Nova

Huawei P9 2017



2018. aug. 18. 17:07
 1/2 Z0N3 válasza:
Sokan a huaweit éltetik most ... ízlés kérdése nyilván, mindegyik mellett és ellen is van érv, attól is függ mi a fő szempont számodra egy telefonnál .. egy tanácsot viszont tudok adni , nem vennék butított változatot semelyikből a profi telefonok már nem sokkal drágábbak és sokkal jobbak ár érték arányban..szerintem
2018. aug. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most nekünk lesz telefon, vagy Te neked kérdező? Mert Te szempontjaidat, csak Te tudod, nem mi.

Mennyit játszol vele? Inkább filmeket/sorozatokat nézel rajta? Sokat netezel rajta útközben? Használnád távirányítónak is? Mobilos fizetést is igénybe vennél? Mennyire számít a kamera? Te, mit látnál szívesen egy okostelefonban, milyen a maximum méret?

Nekem ilyen kérdések szoktak eszembe jutni.

2018. aug. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!