Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 11 vagy 11 pro a jobb...

Iphone 11 vagy 11 pro a jobb választás? Megéri többet kiadni érte?

Figyelt kérdés

2020. jún. 20. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

[link]


Itt össze van hasonlítva. A pronak jobb a tüdeje, tovább bírja a víz alatt. 😀


Én a sima SEre szavazok, de lehet várd meg a 22.-ét akkor jelenti be Tim Cook csapata az új modelt, és pár forintot fog is csökkeni.

2020. jún. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És kijelző szempontból? Tényleg jobb és szebb a Pro? Vagy észre se venni a különbséget?
2020. jún. 20. 21:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kijelző tekintetében, szerintem észrevehető a különbség, illetve engem ami leginkább zavar a 11-ben (illetve zavart már az XR-ben is), az a vastagabb káva a kijelző körül.

Ha van lehetőséged valamelyik boltban nézd meg élőben is a készülékeket egymás mellett.


22-én új iPhonre-ra kár számítani. WWDC-n az ősszel érkező szoftvereket szokták bemutatni, illetve most rebesgetnek egy új iMAC-et, valamint hogy bejelentik, hogy átállnak a saját gyártású processzorok használatára a Mac-ekben is.

2020. jún. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mármint minőségre gondoltam h milyen, mert a pro-ban ugye jobb van, de igazából semmi lényeges különbséget nem vettem észre a kettő között. Most akkor minel venni eszre hogy jobb a pro? Jatekoknal elethubb vagy mi? Kávát leszamitva.
2020. jún. 21. 09:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig bőven van különbség a kettő kijelző között.

Lásd a táblázatban: [link]


De ha számodra nincs szignifikáns különbség a két kijelző között úgy, hogy a két készülék egymás mellett van, akkor nyugodtan megvásárolhatod az iPhone 11-et. Azzal is nagyon sok évig elleszel, hiszen egy remek kis készülék, jó hardverrel és ha az Apple mérnökei aktuálisan nem b*sznak el valamit, akkor jó szoftverrel. :)

2020. jún. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A 11-et venném. A kisebb felbontás miatt jobb üzemidőd lesz, éjszakai fotózás ezen is megy, szóval a lényegi tudást megkapod olcsóbban.
2020. jún. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!