Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az itt listázott webshopok...

Az itt listázott webshopok közül melyik a legmegbízhatóbb azok közül, amelyek 60 ezer alatt adják a telót?

Figyelt kérdés
[link]

2020. jún. 20. 19:08
 1/8 A kérdező kommentje:
70 ezer alattra gondoltam, elírtam.
2020. jún. 20. 19:09
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Én Mobilex-en vettem, 2 nap múlva itt is volt.
2020. jún. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..


2,3,6-os megírta.



Én pl telefont vagy Mediamarkt vagy saját márkabolt(Samsung Experience store Istyle, Sony..) vagy telefonszolgáltatótól (Telekom, Vodafone, Telenor) vennék.

2020. jún. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
70%

Bármelyik. Mindegyiknek több száz, akár több tízezer értékelése van. Ha nagyon biztosra akarsz menni olyant válasz, amelyiknek van magyarországi személyesen elérhető ügyfélszolgálata, még jobb ha lehetőség van személyes átvételre is.

Én pld. már a VIP-Phone-tól és a TelefonCentertől rendeltem, náluk minden rendben ment.

2020. jún. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem az értékelés a releváns, szimplán csak az hogy hivatalos forgalmazó legyen semmi több.

Euronics, MediaMark sem a legjobb értékeléssel rendelkezik de mégis ezen üzletben biztosan gyári jótállás van és eus termék.


Amúgy egyik sem adja 60 ezer alatt, 220volt már teljesen jó lenne és ők gyári garanciát adnak.

2020. jún. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ötös, tudom, hogy 60 alatt nincs, ki is javítottam magamat egy későbbi kommentben.


Köszönöm a válaszokat.

2020. jún. 21. 08:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem még az EuMobil-al nem volt egyszer sem problémám, pedig már több telefonom van tőlük, báár még garanciával nem volt dolgom szóval ha valami ketyója van a telefonnak akkor azt nem tudom hogy kezeli az a webshop
2020. jún. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

ma 11:20

"ha valami ketyója van a telefonnak akkor azt nem tudom hogy kezeli az a webshop"

Sehogy. Nem az üzletre tartozik a garanciális probléma 3 nap után. A garancialevélen rajta vannak a garanciával foglalkozó szervizek.

2020. jún. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!